Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Zugló vasútállomás - ajtó...

Zugló vasútállomás - ajtó nyitogató hajlèktalan bácsi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ki mit tud róla?


Mostanaban egyre gyakrabban jarok a Zugloi vasutallomason, es mindig ott larom ot.


Szorgosan nyitogatja az ajtot az arra jaroknak kozben kellemes utazast kivan.


Paran adnak neki egy kis aprot (en is szoktam) de most nem ez a lenyeg.


Evekkel ezelott ritkabban jartam arra, de mar akkor is ott lattam ot...


Valaki esetleg tud rola valamit?

Esetleg, hogy milyen korulmenyek miatt kerult ilyen helyzetbe vagy barmi infot rola?


En nagyon kivancsi lennek az elettortenetere, rendesnek tunik, de nem lenne bor a kepemen ezt igy face to face megkerdezni tole...


2018. máj. 16. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig fész tu fész kapsz konkrét választ.
2018. máj. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam látni. Amúgy nem bácsi, szerintem még 50 éves sincs, csak megviselte az utca...
2018. máj. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tavasztól őszig van szolgálatban és nem csak ajtót nyit, de a jegyvásárlásban is segít, ha kell.


Kérdező, szerintem kimondottan jól esne neki egy beszélgetés és ha nem is szerencsés belekérdezni, hogy hogyan került az utcára, valószínűleg pár perc után úgyis nagyjából kiderül.

2018. máj. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!