Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Buszbérlettel máshova is...

Buszbérlettel máshova is utazhatok? {többi a leírásban)

Figyelt kérdés
Tehát, az lenne a kérdésem, hogy ha pl.:Kecskemét és Budapest közötti útra szól a bérletem, akkor azt használhatom pl.:Kecskemét-Debrecen között is?

2018. jún. 4. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem
2018. jún. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
2018. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem, miért használhatnád?
2018. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát, ha már x km távra helyet bérlek egy buszban, akkor az szerintem logikus lenne, ha bármely két város között érvényes lenne.

Köszönöm a gyors válaszokat!

2018. jún. 4. 16:53
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem lenne logikus, mert akkor végigutazgathatnád az országot vele.


Amúgy szerinted minek írják rá a viszonylatot?

2018. jún. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek, nem érdekel, hogy szerinted logikus lenne vagy sem, megkérdeztem, kaptam rá választ, azt ennyi, ugorjunk légy szíves. A kérdés nem erre irányult és teljesen felesleges idejönnöd kötekedni.
2018. jún. 4. 17:21
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A bérlet mindig olcsóbb megoldás, mint az egyenként vásárolt utazás. Üzletpolitikai döntés, hogy kilométerre adok bérletet, vagy viszonylatra, a távolságot figyelembe véve.

A viszonylatra szóló bérlet célja a mindennapos utazás elősegítése iskolába vagy munkába járáshoz. A kitérő, más irányú utazásokra a cég nem ad kedvezményt. Alternatívaként lehetne távolságra szóló is, de az alighanem drágább lenne.

Pl. Budapesten is van biankó bérlet, amit bárki használhat, de annak jóval magasabb az ára.

2018. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó.
2018. jún. 4. 17:25
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kötekedés volt, csak leírtam, hogy hol sántít a "logikád".


Egyébként meg nem tilthatod meg a hozzászólást, és mivel a hozzászólásodban szóba került, így válaszoltam erre is.

2018. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Akkor ennyi erővel elég lenne venni egy 5km-es bérletet is és akkor is akárhonnan utazhatsz akárhová.
2018. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!