Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha vonaton helyjegyem van,...

Ha vonaton helyjegyem van, akkor ülhetek máshova?

Figyelt kérdés

2013. júl. 28. 02:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a hely tulajdonosa meg nem érkezik.
2013. júl. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ha jön a hely tulajdonosa, akkor fel kell állnod, és rosszabb esetben a te tényleges helyedről kitessékelni azt, aki elfoglalta a tied.
2013. júl. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
nem ajánlott
2013. júl. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

de például olyan helyre, ahova nem kell helyjegy.

megbüntet a kalauz ha a pótjegyes részben vagyok?

2013. júl. 28. 10:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztos nem büntet meg, de ha már van helyed, akkor miért ülnél máshova? Amúgy én már jártam úgy, hogy egy adott fülkébe szólt a jegyem, és az a fülke tele volt o.O Úgyhogy akkor leültem egy másikba, jött a jegyvizsgáló, és egy szót sem szólt.
2013. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy hova ülsz. Csak néhányan foggal-körömmel ragaszkodnak a helyükért.

Ez az egész csak pénzlenyúlás. Bőven elég lenne a pótjegy is, vagy még az sem. :D

2013. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Moziban is utálom, ha valaki a helyemre ül. Vonaton nem különben. Ülj ahova akarsz, de ne az én helyemre, köszi!
2013. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8: Nem lenne elég a pótjegy. Nekem semmi kedvem nincs Bécsig állva utazni, és tömve a vannak a vonatok.
2013. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miaz hogy foggal körömmel? Öcsém, ha én fizettem azért hogy legyen helyem, akkor igenis oda akarok ülni, nem pedig máshova! Lehet, hogy valaki aki baszott helyjegyet venni, megtalálja a helyem, mert az üres.... és akkor még ő van felháborodva, hogy mi az hogy álljon föl? o.O
2013. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
előre megvettem a jegyem, de a barátnőim utána szóltak, hogy ők is azzal a vonattal mennek, és velük szeretnék ülni
2013. júl. 28. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!