Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BKV buszokon miért nem...

A BKV buszokon miért nem automata klíma van?

Figyelt kérdés

[link]


Sokan értetlenkednek,hogy miért nem használok tömegközlekedést, ezért is.A 21. században alapvető komfortot nem képesek biztosítani.



Biztos,hogy buszoknál is elérhető már az olyan technika, mint az autóknál.Beállítod 23 fokra és az autó automatikusan, télen-nyáron 23 fokot csinál az utastérben.

Az automatika sokkal jobban tudja, hogy hány fok van az utastérben, mint a 10 km-re ülő diszpécser.


2018. jún. 6. 17:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%

Kedves 10-es!

Bizony, van különbség az ősemberbarlang és az automata klíma kérdése között. Nem is állította, hogy nincs. Én a hozzáállásodról beszélek. Ha az ilyen gondolkodású emberek, mint te, irányították volna a világot, akkor sehová sem fejlődtünk volna, még mindig barlangban élnénk.

Ne aggódj, nem keresek semmit a BKV-n, nem Budapesten lakok, ha kb. évente egyszer a fővárosban tömegközlekedek, akkor is legfeljebb a 4-6-os villamost vagy a 3-as metrót veszem igénybe(mondjuk ezen nem ártana a klíma). A lényeg az, hogy a BKV buszok klímájának kérdése engem személyesen nem érint. Nem tudom, miből gondolod, hogy proli vagyok. Inkább te vagy az igénytelen proli, aki semmit nem vár egy szolgáltató cégtől. Nem tudom, hogy jön ide az autós példa, a saját autójában, amiben ő maga utazik, úgy oldja meg az ember a klimatizálást, ahogy akarja. Egyébként meg nem vennék sem Suzukit, sem klíma nélküli autót, a letekert ablak meg növeli a fogyasztást. Ja, és ha utaznék BKV buszon, akkor igenis elvárnám, hogy legyen normális klíma, és működjön is. Helyközi buszokon, illetve a szegedi helyi buszokon is ez az elvárásom, persze nem mindig teljesül.

2018. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
24%
A buszon utazni kell, nem hűsölni, mégha egy 3 órás út lenne akkor oké a klíma, de egy olyan helységben, ahol percenként nyílnak az ajtók felesleges.
2018. jún. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!