Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik igazolvány kell a MÁV...

Melyik igazolvány kell a MÁV Vakáció bérlethez?

Figyelt kérdés
Melyiket kell ráírni? OM azonosító, vagy diákigazolvány szám (a 7-essel kezdődő)? Vagy diákigazolvány kártyaszám?

2018. jún. 20. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig a hetessel kezdődőt írom minden bérletemre, a Vakáció bérletre is azt írtam most, eddig sose volt belőle problémám. Illetve egyszer a havi tanuló bérletet pénztárban vettem, ott is a hetessel kezdődőt írták rá.
2018. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bkk bérletre mindig a kártyaszámot írtam, ott mindig elfogadták, így erre is azt írtam.... Lehet nem kellett volna?
2018. jún. 20. 18:53
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert a kinyomtatott bérleten meg ilyen van: OM azonosító: és utána a beírt szám. I love MÁV, remélem nem b @sznak meg érte
2018. jún. 20. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy őszintén szólva szerintem nem is nézik, szóval igazából mindegy, melyiket írod. Ha nagyon zavar, igényeld vissza a pénzt, és csináld újra, de valószínűleg úgyse lesz belőle semmi.
2018. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Közben megnéztem, és a hetessel kezdődő az egyben az OM azonosító is. Rip, jó eséllyel azt kellett volna


De igazad van, amikor még tollall kellett ráírni a diáknak a számát a havi bérletre, mindig a kártyaszámot írtam, nem a hetes számsort. Soha nem volt belőle gond, ha éppen lenne, hát istenem.... kártyaszámon látja, hogy az enyém, azon meg ott a hetes plusz nálam a többi irat. Amugy meg egyszer legyen rajta egy firka, és többet meg se nézik, int a havi bérletet XDD

2018. jún. 20. 19:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem lesz belőle gond :)

A firkással meg teljesen egyetértek:'D Maximum azt nézik majd, meddig érvényes.

2018. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
így van, nem lesz belőle gond(kivéve ha valaki kötekedni akar...), de azért nem szerencsés a kártyaszám, mert az nem állandó. ha elhagyod és újat kell csináltatni, akkor máris érvénytelen az adott bérlet, mert az új kártyának más lesz a száma, az OM azonosító meg ugyanaz marad.
2018. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És valoban, kalauz bácsi ránézett, olvassa: "mi ez, vakációs bérlet? Jóvan..." és ment is tovább 😆😆
2018. jún. 21. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!