Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A vonatinfo alkalmazás tényleg...

A vonatinfo alkalmazás tényleg mutatja a mozdony pályaszámát is az adott vonatnak?

Figyelt kérdés

Azt mondták igen,de én mégsem találtam még rá.


Androidos mobiltelefon verzióra gondolok,de az asztali számítógépes verzió is érdekel.


Valamint a telefonra töltött verzión mutatja az aktuális sebességet is. A számítógépen is mutatja csak meg kell találni?


Köszönöm előre is a válaszokat.



2018. júl. 3. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Asztali gépen csak a vonat számát és a késést mutatja.

A pályaszámot és az aktuális sebességet az Emigen tudom megnézni, de az pár hete nem üzemel, valami átállás miatt.

2018. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Mindezt itt lehetne nézni, ha éppen működne...

2018. júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az androidosnál, ha ráböksz egy vonatra, a sebességet azonnal mutatni fogja. A pályaszám eléréséhez a bal felső sarokban a vonat szimbólumra kell bökni, aztán balra lapozni (Technikai információ fül). A vonatazonosító a pályaszáma a mozdonynak. Nem biztos, hogy mindig rendelkezésre áll ez az infó.


A webes vonatinfó nem mutatja meg a vonatszámot. A fent linkelt iemig megmutatta, de most éppen nem működik, elvileg pár hét vagy egy bő hónap múlva talán újra fog működni. Sőt, az iemigen keresni is lehet(ett) pályaszámra, és nem csak a közforgalmú személyszállító vonatok mozdonya látszott, hanem lényegében az összes mávos mozdony. A vasútbolondok eléggé hiányolják :-(

2018. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!