Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a teendő, ha BKV BKK...

Mi a teendő, ha BKV BKK bérletemet otthon hagytam, megbüntettek, majd bemutatásra nem találtam meg a bérletet?

Figyelt kérdés
Utólagos bérletbemutatást választottam a helyszíni bírságnál, viszont sehol sem találtam a bérletemet. Van egy olyan lehetőség ez a link alapján: [link] hogy a helyszíni pótdíjat még 2 munkanapon belül ki lehet fizetni. Ilyenkor ha még bemegyek 2 munkanapon belül, elfogadják majd a 8 ezres büntetést vagy nekem már mindenképp 16 ezret kell? A jegyzőkönyv miatt kérdezem.
2018. júl. 14. 15:15
 1/5 anonim válasza:
16 hatezret
2018. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
*16 ezret
2018. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Legjobb, ha nem csinálsz semmit. 1 év alatt elévül a tartozás ugyanis, és 1 éven belül nem fognak még levelet sem írni, hogy fizesd be, nemhogy bírósági eljárást kezdeményezni. 1 év után meg elvész a jogalapja az egésznek.
2018. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal elfogadják a 8 ezres helyszínit két munkanapon belül.
2018. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Két napon belül még csak 8000.
2018. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!