Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szülőktől való különköltözés...

Szülőktől való különköltözés után milyen kezdeti nehézségekbe ütköztetek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Már másnap szembejött az Élet és mellbe vágott!:)
2017. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Kezdetben a háztartás és a munka idöbelöi megszervezése volt probléma, illetve a bevásárlásnál az, hogy ne felejtsek el egy csomó dolgot és ezért ne kelljen újra elmenni a boltba többször egymás után.
2017. okt. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Rájöttem, hogy nem csak alapanyagokat, fűszereket is kell venni...

Egyéb semmi.

2017. okt. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Lázasan is kell ételt készíteni.
2017. okt. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Napi döntéskényszerekbe. Mit/mennyit vegyek estére, mikor takarítsak, ha az éjszakai vagonrakásból piszkosan megyek haza, mit vegyek fel reggel az iskolába?
2017. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
mivel én nagyon vágytam már a függetlenségre, számomra semmi nem okozott nehézséget. 20évesen költöztem el otthonról, 3hónapra rá, hogy meglett az első munkahelyem. Nekem felbecsülhetetlen volt az érzés, hogy minden időmet úgy osztok be ahogy akarok, ha éjfélkor van időm mosni/főzni, akkor éjfélkor állok neki, senki nem csesztet, akkor tartok bulit amikor akarok, akkor takarítok amikor akarok, senkinek nem kell beszámolnom, hogy épp hova megyek és mikor jövök.. Én imádtam függetlenedni és mindent magamnak, a saját magam ízlése és kénye-kedve szerint előteremteni :) A hónap végék szoktak húzósabbak lenni, azóta is (9éve), de azért nem éhezem akkor se, max nem csirkemellet sütök/főzök
2017. okt. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"A hónap végék szoktak húzósabbak lenni..."


Jé!! Ismerős a dolog. A fizetés előtti utolsó 29 nap nekem is húzós szokott lenni. :-))

2017. okt. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!