Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest Keleti Pályaudvartól...

Budapest Keleti Pályaudvartól hogy jutok el a Népliget Autóbusz Pályaudvarig?

Figyelt kérdés
Valaki eltudná nekem magyarázni, valamint, hogy kb mennyi idő?

2018. júl. 17. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

M2 metróval a Puskás Ferenc Stadionig, onnan az 1-es villamossal a Népligetig.

Annyi, hogy az 1-es villamos helyett júl. 27-ig pótlóbusz jár az adott szakaszon.


20-30 perc a menetidő.


Átszállójegyet érdemes venned, ami 530 Ft.

2018. júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

(1) Ha a vasútállomásról jössz ki, akkor balra fordulsz, átmész az úton és onnan indul a 24-es villamos, amivel elmész az Elnök utcáig és onnan 1km (10 perc) séta.


(2) 2-es (piros) metróval Deák tér, ott átszállsz a 3-asra (kék) és azzal mész a Népligetig.


(3) 4-es (zöld) metróval elmész a Kálván térig, ott átszállsz a 3-as metróra és elmész a Népligetig.


Mindhárom kb. 25 perc, az elsőnél a séta is benne van.

A metróknál csak 1 jegy kell akkor is, ha átszállsz.

2018. júl. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy még jobb, ha M4 metróval Kálvin térig mész és onnan M3 metróval a Népligetig.

De az M3 metró csak hétköznap jár, hétvégén itt is buszos pótlás van.


De ezzel a megoldással csak egy vonaljegy kell (350 Ft).

2018. júl. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Bízom benne, hogy nem vagy digitális analfabéta. BKK futár az app neve, amit le kellene töltened. Minden kérdésedre választ ad.
2018. júl. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

46%-os! Biztos vagyok benne, hogy nem véletlenül ilyen rossz a minősítésed!


Nap közben kb. fél óra, s a linkelt lehetőségek a legcélszerűbbek [link]


Esti órákban így változik: [link]

2018. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Köszönöm, hogy az 5-ös válaszadó gondolt rám, és egyfajta magyarázattal szolgált a minőpsítésemre, amit én lxszarok.
2018. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Az a gond, hogy a 46%-os válaszolónak teljesen igaza van. Az, hogy egy ember hogy jut el random helyről egy másik random helyre, nem gyakori kérdés. Az ilyenek ölik meg ezt a topikot.
2018. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

Hetes, ha nem tetszik egy kérdés, továbbgörgetsz és kész. Nincs irtt semmi látnivaló. Ez egy olyan oldal, ahova emberek kérdéseket írnak ki, amelyekre keresik a választ. Az, hogy idegen helyen hogyan jutok el A-ból B-be, egy teljesen mindennapos kérdés, bárkinek az életében felvetődhet. Van, aki könnyen kiigazodik a világhálón és megmondja neked, melyik villamos visz el Vityebszkben a McDonald’shoz és milyen típus jár rajta, más pedig a Keletiből a Baross térre tartó buszokról (Sic!) is a gyakorira fog kiírni kérdést.


Kérdező, az M4 metróval utazz a Kálvin térig, majd munkanapokon 20:35 előtt az M3 metróval, utána illetve hétvégén az M3 busszal utazz Kőbánya-Kispest felè a Népliget M-ig.

2018. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

Titkon tudtam ám, hogy a kérdező totűálisan idióta telefon-nyomkodó, aki egyébként életképtelen, egy egyszerű goggle keresést sem tudna maga megcsinálni. De érzésem szerint többet adtam neki, mint az összes többi válaszadó: megmutattam neki, hogyan tud a jövőben ilyen problémákat önmaga megoldani.

No jó, nem értékeltétek túl sokra a dolgot, miközben kb annyit segítettetek ezen a szellemi nyomorékon, hogy oda még elmegy, de visszafele megint meg fogja kérdezni, mit kell tennie.

Még egyszer elmondanám, nem igazán tartom mérvadónak, hogy szerintetek ez a válasz helyes-e vagy sem, illetve hihetetlen megvetéssel vagyok azok iránt, akik azt nézik, épp hány százalékon állok, nem azt, hogy mit mondok.

Egyébként egyetértek én is azzal a válaszadóval, aki szerint a kérdező nem ide való, ostobaságával csak rombolja a fórumot. De hát ez van. Szerencsétlen ember.

2018. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

# 8


Biztosan nekem túl magasak az elvárásaim, hogy olyan emberek olyan kérdéseire szeretnék válaszokat adni, amelyek

- nem teljesen egyedi, személyre szabott dolgok iránt érdeklődnek, (amelyeknek a számossága könnyen eljut a végtelenig), és később baromira nem lesz senkinek hasznos, hogy én megválaszoltam, hogy ő éppen 2018. július 17-én hogyan jut el innen oda;

- nem olyan dolgot kérdeznek, amelyre a választ kevesebb idő megtalálni az interneten a modern alkalmazások segítségével, mint kiírni ide egy kérdést.


Mindebben külön dühítő, hogy az internet rohamos elterjedésével érdekes módon nem a hasznos használat nő, hanem a 0-24-es Facebook és fórumozás. Egy Budapesten élő vagy dolgozó ember telefonján előbb van ott a Facebook, mint a FUTÁR alkalmazás, mintha nem ebben a században élnének és csak élőszóban lennének képesek valamire választ találni, és akkor teljesen fogalmatlanul állnak ott, hogy mi merre, miközben ott lehetne a kezükben a világ.


Nem egy mai mondás az sem, hogy egy éhes embert jobb, ha halászni tanítasz meg, mint hogy halat adj neki. Ez pontosan tükrözi ezt a helyzetet.


Itt nem rólam van szó, amit te javasolsz, az az, hogy dugja mindenki homokba a fejét, itt meg nyugodtan töltse meg a kérdések falát az, hogy xy hogyan jut el A-ból B-be.

2018. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!