Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha a vonaton ilyet láttok,...

Ha a vonaton ilyet láttok, nektek is a "biztos bliccelni akarnak" jut eszetekbe?

Figyelt kérdés

Sokat vonatozok és amikor jön a kalauz,volt már olyan többször,hogy kissebbségnél,ha megáll és elkezdődik ott egy párbeszéd,hogy az utas mondogatja,hogy így meg úgy,mutogat ide oda,közben a kalauz is beszél,bólogat és egy hoszabb párbeszéd jön létre az utas és a kalauz között,mindig az jut eszembe,hogy már megint bliccelni akar az utas. Volt olyan,hogy kiabálás lett belőle és ,ha nem szállnak le,addig nem indul a vonat.


Van normális kisebbség is,nem is kevés,de sok bliccelni akar,meg korházra hivatkozik,hogy ott volt meg ilyenek.


Ti,ha láttok ilyet,hogy pl.egy kisebbség vagy akárki utas és a kalauz között hosszabb párbeszéd jön létre és nincs mosoly egyik fél arcán sem,mert komoly a kinézet meg a párbeszéd (látszik az) nektek is az jut eszetekbe,hogy na már megint bliccelni akarnak és megmagyarázzák a kalauznak,hogy engedje őket el?


Miért minden napos dolog ez,miért nem lehet jegyet venni mint a többi utas,inkább potyáznak?



2018. júl. 23. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert náluk megszokás ez úgymond. Volt, hogy vonatra vártam és odajöttek hozzám valami olyan szöveggel, hogy anyóshoz akarnak menni békülni. Szerencsére mikor másodszorra mondtam, hogy nincs pénzem odébbálltak, vonaton meg nem tudom mi volt, mert másik kocsiba szálltam mint ők.
2018. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert amíg a normális utas 15-20 percet sorban áll az egy darab kasszánál, hogy megvehesse a jegyét 2-5 ezer forintért egy bunkó, unott fejű pénztárostól, addig ezek a népek 5 perc balhézással megspórolják ezt az összeget. Ha meg mégsem akkor várnak egy másik vonatot, idejükből kitelik. Vagy végső esetben megveszik a jegyet. Megéri? Persze hogy meg.
2018. júl. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!