Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Sokan használják a SEA—>YOU...

Sokan használják a SEA—>YOU vonatokat?

Figyelt kérdés
Előző évben mentem vele és akkor 4 személyes fülkébe kértem jegyet. Mint kiderült értelmetlen volt a drágábbikjegyet megvenni mert minden kupéban 2-2 ember feküdt a kihasználatlanság miatt. De ez az Isztria volt. Mennyien használják az Adria gyorsot? A hatos kupé tele szokott lenni?

2018. aug. 2. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

Értelmes ember NEM megy azokkal a szarokkal.


Pláne, hogy a horvátoknál megint vágányt csinálnak nappal, "csak" 16 óra levergődni :D


Az éjszakai is késik 2-3 órákat. Felesleges kiadni annyi pénzt, mert a színvonal MÁV.


A hálókocsikról meg annyit: mostanában elég sűrűn NEM küld pl. Zürichbe 1-2 hálót a MÁV ("meghibásodott-címen"), hanem üljél 12 órát, paraszt.

2018. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi az infót de nem erre vagyok kiváncsi. Az Adria amúgy is egy esti vonat. Tök mindegy mikor érkezik meg.
2018. aug. 2. 15:50
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Már miért lenne mindegy? Simán van, aki tovább utazna vagy horribile dictu munkába menne nyaralás után, reggel. Márpedig mindkét vonat stabilan hozza az 1-2 órás késéseket.


Egyébként ma estére például simán van jegy, de a hétvégi vonatokra nincs.

2018. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért mindegy mert nekem jó. Nem azt kérdeztem, hogy pontos-e vagy sem. Napi szinten használom a MÁV-ot, tudom hogy szar. Ehhez nem kell kérdést kiírnom, hogy tudjam.
2018. aug. 2. 16:39
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

Tökmindegy?


Valóban? Mikor több, mint 50 percet ráhagysz a csatlakozásra (ami amúgy 3 óránként jár) és csak azért éred el, mert a csatlakozásod is késik... akkor menj csak vele, utazgass 16 órákat a melegben csigatempóval, ha neked mindegy. :)

2018. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tök mindegy hogy ki mit mond. A végállomásom Split. Ha nem 8-rahanem 10-re ér be a vonat az sem karasztrófa. Mint ahogy azt már az előbb is próbáltam megértetni nem arra voltam kiváncsi hogy ki milyen véleménnyel van a MÁV-ról, hanem hogy sokan szokták-e igénybe venni.
2018. aug. 2. 18:06
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Ühüm. Erre le is írtam a választ, mi a hála? Lepontozás. Elmész te innen az Adriára ezzel a viselkedéssel. Óvoda.
2018. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem, abban a kommentben amiben volt némi értelmes válasz azt nem pomtoztam le. A többi nem használható vagy már tudott információ melynek nincsen köze a feltett kérdéshez.


Másrészt ha a MÁV-ot szidod a kommentben (jogosan egyébként, mert tényleg egy pocsék társaság) azzal én nem vagyok beljebb, mert mindenki tudja ebben az országban, hogy a MÁV egy rakás szar.


És hogy miért megyek vonattal?

Mert lehet a vonaton aludni (ami lehetséges mert az Adria gyors fekvőhelyes vagonjai ex db vagonokból áll melyek halkak és kényelmesek. Ja és mentem már velük és tényleg jók.

Mert nincs kedvem 16 órát kocsikázni Dalmáciába

Mert nincs kedvem felbaszni az agyamat az elképesztő hosszúságú dugókon

Mert emeltek az autópályadíjakon

Na és persze van még egy előnye amit a magyar nép nem tart előnyösnek: KÖRNYEZETBARÁT (mégha dízel is húzza még úgy is zöldebb, mint egy Opel zafira.)

+van benne egy jókora nosztalgia faktor is


Tehát az én igényeimnek megfelel.

2018. aug. 2. 20:17
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Csak a mazochisták. Még a busz is gyorsabb és olcsóbb, ráadásul van valami fogalmad róla, hogy kb. mikor fogsz megérkezni.
2018. aug. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem, hogy miért erőlködsz azon, hogy benizonyítsd az igazad. Vannak előnyei annak, hogy az ember vonatozik és hátrányai is. Mint ahogy a buszozásnak is. Nekem szimplán a vonat kényelmesebb. Nem értem mit nem lehet ezen megérteni. Nem áll meg 2 óránként a semmi közepén és fel is állhatok benne ha elgémberednek a lábaim.

Nyugodtan irogass még ha ezzel megnyugszol és azt hiszed, hogy nyertél (habár senki sem nyer itt, mert csak egy kérdést írtam ki az Adria gyorsról, nem pedig vitázni akartam arról, hogy mennyire szar a MÁV és a HZZP)

2018. aug. 4. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!