Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lehet így vonatjegyet venni...

Lehet így vonatjegyet venni online?

Figyelt kérdés
Ha megveszem online a jegyet, kapok QR kódot.. (még sose vettem online de ezt hallottam) , ha én azt a kódot képernyőfelvétellel lefotózom, úgy is elfogadja az ellenőr? Mert nincs mobilnetem telón

2018. aug. 7. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Vonatinfó alkalmazásban mobilnet nélkül is előhívható a jegy (előtte persze nettel meg kell venni), de ha a netes verziót használod, ott is már előtte letöltheted a pdf-fájlt, amit ad. Tehát a jegy előhívásához egyik esetben sem szükséges at internet.

Magában a QR-kód lefotózása nem tudom, érvényes-e, mivel egy egyoldalas dokumentumról van szó, és annak csak egy kis része a QR-kód.

2018. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha a telefonon veszed meg, és akkor rögtön arra tölti le a pdf fájlt.
2018. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Letöltöd a vonatinfo alkalmazást a telefonodra, majd regisztrálsz.

Azon keresztül megtudod venni és egyből a telefonra megy és el is tárolja, tehát nem kell net ahhoz, hogy bemutasd.

2018. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Online vagy vonat infós jegy? Online egy pdf et kapsz,vonat info meg alkalmazáson belül.S ott nem érvényes. Itt még olyanba is beleköthet hogy kis lámpával világosítsd meg a képernyőt..,(egy kalauz)
2018. aug. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg a netes felületen vettem a jegyet, nem a Vonatinfón, mindig csak a QR kódot olvasta csak le a kalauz, azt nagyítottam ki mindig a képernyőre.
2018. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!