Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Legjobb tömegközlekedés-tervez...

Legjobb tömegközlekedés-tervező program?

Figyelt kérdés

A menetrendek.hu-t ismerem valamelyest, általam látott hibája, hogy nem ismeri a HÉV-et. Más hiányosságáról tudtok?

Jobb progi?



#vonat #vasút #Volán #távolsági busz #vidéki közlekedés #útvonal-tervezés
2018. aug. 14. 16:50
 1/7 Vortrex ***** válasza:

Én általában csak telóról beütöm a google-be és kiválasztom mint úti cél tömegközlekedéssel. Az ismeri a hévet, vonatot, buszt, metrót, villamost, mindent.

Ennél jobb és egyszerűbb nincs

2018. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A google maps ebben még nem olyan jó, viszont Budapesten úgy tudom, hogy mindent ismer.
2018. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezt nem ismerem.

Pl. Mit írjak be,hova, hogy Budapest - Szente útra mondjuk csütörtök 16-án kilistázza a napi lehetőségeket?

2018. aug. 14. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A futár akkor jó, ha csak bkk-t használsz.

Vonatozáshoz az elvira a nyerő, buszozáshoz a menetrendek.hu

A google maps nagyjából mindhez használható.

2018. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem szoktam a google-maps-ot használni, beírtam ezt: Széll K.tér-Szente, de borzalmas hosszú útvonalakat írt ki. A menetrendek.hu jobban tetszik.
2018. aug. 14. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:

A Google Maps egyelőre nem ismeri az összes szolgáltatót, illetve vonatoknál csak útvonalat és menetidőt optimalizál, árat nem. De kiindulásnak tök jó.


A menetrendek.hu a helyközi buszokban erős, de a vasúti csatlakozásokat is beleveszi, ennyiben jobb a mavcsoport.hu oldalánál, ami csak a vonatokat tudja és kész. Én ezeket szoktam kombinálni, néha a Google Maps sima térképnèzete is segit a tervezésben.

2018. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. aug. 15. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!