Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit lehet csinálni egy hosszú...

Mit lehet csinálni egy hosszú buszos úton? (25 ora)

Figyelt kérdés
2018. aug. 30. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem túlélhető egy napos út busszal. Már 3szor voltam Görögországban(oda-vissza 6szor) busszal. És egyszer sem unatkoztam. Aludhatsz, beszélgethetsz, nézheted a tájat, mobilozhatsz stb.

13/F

2018. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
25 óra, aza nem minden nap jársz arra gondolom :D táj...én akkor is azt nézem ha mninden nap elbuszozok arra..meg a busz álmosít..a segged elülöd, nyakpárnát és a feneked alé is vegyél valamit..tölts le egy játékot telóra, vigyél plusz töltőt (hordozhatót)
2018. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Lehet: zenét hallgatni, rejtvényt fejteni, mobilozni, de ha társasággal mész, ilyenkor lehet a legjobbakat beszélgetni. De az alvás is jó elfoglaltság, vagy ha szeretsz olvasni, egy könyv is segít, hogy lekössön.
2018. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Beviz Elek ***** válasza:
83%
Szétülni a segged és megbánni hogy elindultál.
2018. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 D. Brasco ***** válasza:
29%
Elmélkedni azon hogy miert nem volt annyi eszed hogy repülövel menj,ami ha idoben foglalsz még valoszinuleg olcsobb is lehetett volna mint a busz!
2018. aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

asszem egyedül vagyok ezzel a hülye szokásommal, de jobban szeretem a buszos utat, vagy személyautóval.


például Isztambulig egy ültőben mentünk, 24 óra alatt megvolt. viszont megálltunk, ahol jólesett.


a repülő sem rossz, de jobban szeretem a bámészkodást.

(sokszor repültem, tudom az előnyeit is)


hogy mit lehet csinálni 25 órás út alatt? hát az a helyzet, hogy sofőr kérdése. Rajta múlik majdnem minden.Ha szoros menetrend szerint hajtanak(mert kettő vezet) akkor is más, mintha vállalati busszal mentek.


(Én a vállalati busszal simán lehajtok egy ezrest, csak brunyálni állunk meg)

2018. aug. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Olvasás, netezés, idős nénikkel beszélgetni (többnyire csak őket hallgatni), alvás, tájnézés.
2018. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
alvás, alvás, és alvás!
2018. aug. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

24 órás út nekem úgy eltelt, mint a villám. Alvás nélkül, mert buszon nem tudok aludni, éjszaka volt hogy csak 3-an voltunk ébren, + a sofőr, ezen szórakoztunk csendben :))

Engem nagyon leköt az, hogy nézem a tájat, elmélkedek és elképzelem, hogy hol mi lehet, figyelem a forgalmat, néha előremegyek az első ülésre vagy a sofőr mellé, akivel beszélgetek vagy csak simán figyelem az utat.

2018. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Végignézni az összes Kormányinfót felvételről.
2018. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!