Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10mm átmérőjű tengelyt miből...

10mm átmérőjű tengelyt miből tudnék legegyszerűbben csinálni egy robogó első kerekébe, mert teleszkópot cseréltem és így már rövid lett (nem pont belevaló)? Körülbelül 30-32cm hosszú kéne, de nem tudom mi az ami ilyen keménységű?

Figyelt kérdés
Teleleszkópot cseréltem, de sajnos nem típusazonosat, így a 28cm hosszú, 10mm átmérőjű első kerék tengelyem már rövid lett. kérdésem az lenne

2014. ápr. 4. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
elmész egy esztergályoshoz és csinál neked. aztán meg kell edzetni
2014. ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet kapni 10-es gömbvasat,bár annak nem tudom milyen tűréssel gyártják,ezt meg kellene edzeni.De hogy őszinte legyek sokkal egyszerűbb ha elmész és bontottba szerzel egy másikat.Általában egy csomó másik robogó alkatrészeiből is össze lehet pakolni a robogókat,szóval nézelődj más típust is hátha egyezik a méret.
2014. ápr. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vagy esztergáshoz mész és ő segít anyagot is választani ha van neki
2014. ápr. 5. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

olcsóbb, ha kimész egy lomis piacra..ott alaposan körülnézel, és hagyatékból találsz...

ha nem, akkor szólsz egy ott álldogálónak, az segít keresni.

2014. ápr. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy nézz be 1 autószerelő műhelybe és lehet hogy pont talál neked a polcon a hulladékok között 1 hengerfejcsavart ami majd megteszi neked
2014. ápr. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kata kata ***** válasza:
Eléggé ön és közveszélyes mutatványra készülsz!
2014. ápr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!