Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megvettem a bérletet de nem...

Megvettem a bérletet de nem adott blokkot a pénztáros. De nem térítik a bérletet nélküle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj vissza vagy nyeld le a veszteséget.
2018. szept. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni. Ha a munkahelyed számlát kér, akkor neked számlával kellett volna kérni a bérletet. Elvileg nem szükséges, mert elegendő maga a bérletszelvény, de sok helyen a biztonság kedvéért bekérik a számlát. Nyugtára semmi szükség, egyébként azt kérés nélkül ad a pénztáros, vagy ha nem, akkor maga a bérlet a nyugta.
2018. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, minek bármi más a bérlet mellé? Elég, ha leadod a bérletet, ezzel igazolva van a költség, ráadásul ha előzőleg nyilatkoztál arról, honnan ingázol, akkor még az sem merül fel lehetőségként, hogy ezt esetleg béren kívüli juttatáskènt kaptad volna és nem pedig utazási költségtérítésként.
2018. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!