Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A kalauz meg tudja állapítani,...

A kalauz meg tudja állapítani, hogy lakok ha nem nézi meg a diákigazolványom?

Figyelt kérdés
Avval a leolvasó készülékkel amit manapság használnak, meg tudják állapítani? Mert a pénztárnál felmerült a minap, hogy csak a lakhely és az iskola között lehet diákbérletet venni, de én évek óta járok és egyszer nem emlékszek, hogy megnézték volna a diákigazolványom hátulját. Kivéve, hogy a matrica érvényes-e még...

2018. szept. 25. 15:20
 1/4 A kérdező kommentje:
*hogy hol lakok
2018. szept. 25. 15:22
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gondold át ezt a kérdést egy kicsit... Mégis hogy tudná megállapítani, hogy hol laksz, egy szolgáltató által kiadott menetjegyen lévő kód leolvasásával? Hogy szerepelne azon a te bármilyen személyes adatod?


Az, hogy nem nézik meg mindig (soha), előfordul, de ettől még bármikor úgy alakulhat, hogy megnézik.

2018. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jo akkor úgy mondom hogy 12 eve utazok vonattal es ez alatt nem emlekszem hogy egyszer is megneztek volna a cimem. Penztarban ritkan veszek jegyet de ott is csak egyszer ketszer kertek el, foleg hogy ellenorizzek a tanuloi jogviszonyom. Szerintem ez azert kicsit tobb mint 'ritkan'. Tehat nem értettem hogy a penztarosno hirtelen miert olyan vehemens ha a szabaly betartasat nem is ellenorzik. Ha automatanal veszel berletet, akkor a gep sem ellenorzi hol laksz, utana meg a kalauz sem.
2018. szept. 25. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:
A kütyüvel nem,de bármikor elkerhetjuk . Random ellenőrzés (akár vfk által) S jön a pech. (egy kalauz)
2018. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!