Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » T-busszal ki jar meg munkaba?

T-busszal ki jar meg munkaba?

Figyelt kérdés

Neten nezem a helyi jaratokat, reggel szeretnek eljutni a gyarakba 6-ra de a neten ugy irja (mindig mashogy) hogy 6:20kpr indul csak oda, 53” buszrol beszelek.

(Este neztem meg 6:20klr indul, reggel megneztem 6:30)???most akkor mivan? Mikor indul igazabol? Vagy most melyikkel kellene bejarnom 6-ra? (Legyen idom atoltozni!)



#busz #helyi járat #T-busz Tatabanya
2018. szept. 27. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Nem az ellenkező irányt nézted?

Honnan akarsz melyik gyárba eljutni?

2018. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
A menetrend azt írja, hogy a legelső megállójához mikor ér oda a busz. Ez járattól függően lehet maga a buszmegállóban lévő egyik megálló vagy egy útszéli is, oda van írva az időponthoz, hogy melyik megállóból indul a járat. Szóval lehet, hogy hozzád csak 10 perccel később ér oda.
2018. szept. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Az előzőhöz kiegészítés: Mármint gondolom te a 6:30-ast a megállóban kitett menetrenden nézted, a 6:20-ast pedig a központin.
2018. szept. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na most mar tenlyeg nem tudom mi van>.<

Ifjusagi utrol szeretnek menni a buzavirag utcaba.

Tegnal reggel jott egy 53R azt hiszem az kertvarosba vitt es utana a buzaviragra. Nekem egy olyan kellene ami egybol a buzaviragra visz:)

2018. szept. 28. 04:43
 5/6 anonim ***** válasza:
39%

Az Ifjúság úti megállóban minden nap 5:13-kor indul az 53-as, plusz munkanapokon - jó esetben - van egy rásegítőjárat (53R) is. Ezek a lényegében a lehető leggyorsabb (Fő tér - Komáromi út - Régi buszvég - Rákóczi út) útirányon át érik el az Ipari Parkot, a Búzavirág u. megállóhoz konkrétan 5:28-kor érnek.

[link]

2018. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt hiszem azzal szoktam menni, kertvarosba megfordul es megy a buzaviragra, de ha ez a busz egesz evbe igy marad akkor maradok ennel.

Koszi a valaszokat!:D

2018. szept. 28. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!