Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Színtévesztő vagyok, de a...

Színtévesztő vagyok, de a gyakorlatban látom normálisan a színeket, lehetek forgalmi szolgálattevő vasúton?

Figyelt kérdés
Néhány számot nem láttam a bogyós könyvben, de gyakorlatban messziről bemondom a jelzőket.

2018. szept. 30. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nyilván az orvosi alkalmassági vizsgálaton fog kiderülni, nem a gyakoriponthun.
2018. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 10 deka farhát ***** válasza:
Ha emiatt elmeszelnek, kérni kell szakvéleményt szemész szakorvostól, hogy nem befolyásol a munkavégzésben, vagy valami ilyesmi.
2018. okt. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Örülj neki!!!

Én negyven évet töltöttem ezzel a foglalatossággal, kis és nagy állomásokon.

Forgalmi és kereskedelmi tisztként, és közben forgalmi szolgalmi szolgáttevőként dolgoztam, Főfelügyelőként, ha úgy jobban tetszik ezredeskén - forgalmi csomóponti Főnököm fenyegetésére hagytam ott az egészet,"( Majd teszünk róla hogy börtömbe végezd) mert én elsőre átmentem a vizsgán + tizenhatnál több embernek mentettem meg az életét. Minden mást ami az állomási szolgálatban előfordul. És öregként, társadalomból kirekesztettként, "Munkanéküliként" jobban vagyok mint ha a vasúton dolgoznák!

Ne vágy arra, 30-35 éves korodra rokkant vagy halott légy.

Sem anyagilag sem erkölcsileg, sem társadalmilag nincs az az elismerés amiért megdolgozol. A másoknak való parancsolás az szimpatikus lehet, de hatalmas felelősség!!! Sok ember és család életéről kell döntened, másod percről másod percre, és ha jól döntöl akkor is te leszel a hűlye.

Legyél inkább kecskepásztor, hosszú távon az is jobban megéri!

2018. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!