Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Én voltam a bunkó vagy a...

Én voltam a bunkó vagy a buszsofőr?

Figyelt kérdés
Beállt a busz, én felmutatom a bérletem, köszönök és mennék tovább ő meg leszállít és beszól, hogy még nem lehet felszállni. Természetesen mindenki engem nézett, pedig már beállt a busz és voltak is rajta, és mégis leszállít. Annyira berágtam, hogy inkább elmentem a következővel. Most mi volt a hibám? Mit tettem? Vagy ha sz*r napja volt legalább ne rajtam élje ki!

2018. okt. 12. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok múlik a stíluson. Ha ilyen “szájjále” stílusban sikerült közölnie, az gáz, menjen inkább paradicsomot szállítani. Ha “ne haragudj, még nem lehet felszállni, mert szeretnék elmenni a pihenőbe / 10 perc múlva kezdődik a beszállás”, akkor szerintem nincs min felháborodni.


Gondolom jött valahonnan a busz, majd pihenő után ment tovább és addig nem akarta a sofőr elkezdeni a hosszadalmas beszállítást, amíg el nem ment 4 óra vezetés után végre hugyozni.

2018. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja.
2018. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a pihenője után állt be és már páran fent voltak nekem meg elkezdi : "stop! szálj le" én meg mint egy hülye tettem amit mond.
2018. okt. 12. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:
nem vagyok rendszeres buszozó, de helyköziként is előfordult többször hogy elég furán viselkednek a sofőrök. ugye nála kell jegyet venni, és ahogy sorra kerülök és köszönök szinte sosem jön válasz rá, csak mogorván adja a jegyet, volt hogy beszólt hogy kisebb pénzem nincs? (nem sokkal volt több) és utána hogy "miért nincs?" nem is tudtam rá mit mondani. lehet hogy az ilyen munka is beforgatja az embereket idővel mert hiába emberekkel foglalkozik, de ha napról napra ugyanolyan kedvetlen érzelem nélküli utasokkal találkozik, egy idő után ő is ezt veszi fel és így nyilvánul meg kifelé
2018. okt. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
62%

4-es.Ezt a faszbunkó sofőrt te jó ég :D

Miért nincs kisebb pénzed és komolyan megkérdezi.Ez látszik kötekedés.

2018. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok függ a szituációtól. Amint kinyílt az ajtó, te már mentél is felfelé, vagy megvártad, amíg teljesen kinyílik az ajtó?

Utána mennyi idővel lehetett felszállni?

2018. okt. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!