Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A nyugati pályaudvartól hogy...

A nyugati pályaudvartól hogy tudok eljutni az astoriáig? Melyik busz, villamos, metró, és honnan indul?

Figyelt kérdés

2018. okt. 17. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
9-es busz, Bajcsy-Stollár Béla sarkán van a megálló. Ha olyan időben mész, amikor a metrópótló is jár, akkor az is jó.
2018. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9 M3 buszok egyikével utazz Kőbánya felé az Astoria M megállóig.
2018. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A metrópótlóval megyek 3 megállót, csak nem tudom merre találom és mi lesz ráírva célállomásnak. Szombat reggel megyek. Illetve hol tudok jegyet venni és mennyi az ára? Lehet feleslegesen kérdezek, de nem itt élek.
2018. okt. 17. 21:05
 4/4 anonim válasza:
Vonaljegyet tudsz venni a BKK autómatáiból lemész az aluljáróba és ott találsz, vonaljegy 300ft úgy emlékszem, én csak havi bérletet veszek belőle azért nem tudom, egyébként úgy is könnyen eljutsz, hogy 4-6ossal a blaháig onnan meg sétálsz 5percet max.
2018. okt. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!