Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ezzel a menetrendes oldallal...

Ezzel a menetrendes oldallal kapcsolatban nem boldogulok (? )

Figyelt kérdés

A menetrendek.hu oldalt használtam még tavasszal mikor távolsági busszal utaztam. Újra szükségem lenne rá, viszont úgy látom változott azóta. Nem találok olyan funkciót ami kilistázza sorban a megállókat. Csak a térképet mutatja. Tudnátok ebben segíteni?

Fontos lenne mert nem az állomáson szállnék fel, így meg nem látom milyen megállókat érint.

Vagy lehet én vagyok bamba.

Nagyon köszönöm ha valaki segít!!!



2018. dec. 2. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a találatra rányomsz akkor lenyílik részletesben, majd ott a jobb oldalon a járatszámra kattintva jelenik meg a térkép és mellette a megállólista is.
2018. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jaaj nem kattintottam a járatszámra. :D Tavasszal nem így volt, azt hiszem ki lehetett választani, hogy a térképet vagy a megállólistát akarom látni.

Nagyon köszönöm!!! Nélküled reggelig kereshettem volna:D Szép estét!

2018. dec. 2. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!