Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Villamoson menet közben is...

Villamoson menet közben is lehet jegyet érvényesíteni, vagy kizárólag csak felszalláskor?

Figyelt kérdés

2018. dec. 6. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Lehet.


Sok városban az összes ajtót nyitják, mire elmászol a jegykezelőig már megy a vili.


Ha bliccelni akarsz az más kérdés. Simán megbüntetnek, az új gépek automata rányomtatják az időt a jegyre, amikor az ellenőr lehúzza az övét, látja ha utána kezelted.

2018. dec. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy szoktam, hogy ha tudom h keveset megyek pl 1-2 megállót akkor úgy teszek mintha keresném a jegyem. xD És mire megtalálom már le is kell szállni.
2018. dec. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

1-es, épp ezért van minden ajtónál jegykezelő készülék. Persze ha nem működik, akkor valóban kalandos lehet eljutni a következőig.


2-es, ez legfeljebb bohóckodásnak jó, mert a kalauzrendszer megszüntetése óta eltelt fél évszázad és az ellenőrök hogy-hogy nem, de ismerik ezt a trükköt.


Kérdező, egyes szolgáltatóknál ismert az a gyakorlat, hogy elindulás után blokkolják a jegylyukasztókat, így esélyed nincs menet közben lyukasztani. Ez persze erősen megkérdőjelezhető gyakorlat.

2018. dec. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na mindegy, a kulddtes sikeres volt :D
2018. dec. 7. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!