Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire pontosak a menetrendh...

Mennyire pontosak a menetrendhez képest a 282E/182-es buszok reggel, csúcsidőben?

Figyelt kérdés

2019. jan. 2. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos eléggè változó, az autóforgalom alakulásától függ. A Kőhíd előtt és a Hőerőmű környékén eléggé fel tud torlódni a sor és olyankor szépen felkúszhat a menetidő akár 45 percre is. Tuti recept nincs erre, de a hideg, esős idő jó eséllyel dugóban csúcsosodik ki, ahogy a hétfő reggel is jó eséllyel nagyobb dugót hoz. Ha van rá lehetőséged, ajánlom inkább a vasútvonalakat, mert hiába van ott is 10 percnyi kilengés a várható menetidők tekintetében, arról legalább tudsz előre a számos vonatkövető alkalmazás segítségével. Ugyanez buszra nem elérhető, ott max az előző járatok késéseiből tudsz következtetni a dugó nagyságára.
2019. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez elég rosszul hangzik...köszönöm a gyors választ!:)
2019. jan. 2. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Én az Alacskai úti lakótelep / Szent Imre-kertváros térségéből jártam Angyalföldre dolgozni, a 166/266 buszokkal Ferihegyen értem el a vasutat. Ha esetleg késés volt, általában akkor sem értem később Kökire, mintha busszal mentem volna. (Igaz tovább mentem a vonattal Zuglóig, de gyakran megnéztem, hogyan lett volna optimális.)


A másik opció az 50-es villamos, bár az eléggé sokat ácsorog lámpáknál és 30 perc körüli a teljes menetideje.

2019. jan. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egy ma reggeli 182-es menet:


[link]


Mint látható a jobb szélső oszlopban, átlag 2 percet késett a menetrendhez képest, de mire Kőbánya-Kispestre ért, 11 másodperccel előnybe került. Szóval az érkezését tekintve végül is pontos volt.


Egy 282E-s szintén máról:


[link]


A Dobozi és a Varjú utcáknál 1 perces késésben volt, de mire a Kökire ért, fél perc előnyre tett szert a menetrendhez képest.

2019. jan. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!