Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol cannak még klasszikus...

Hol cannak még klasszikus értelemben vett MÁV pályaudvarok itthon? Melyik városokban?

Figyelt kérdés
Ugye van Miskolc, ott kettő is, Szeged, Pécs, Sopron, Szombathely, Kaposvár, Vác, Füzesabony. Szóval hol van még ilyen értelemben vett Pfaff Ferenc által tervezett állomás?

2019. jan. 9. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2019. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És nem általa tervezett? Pl a váci és a szombathelyi sem tőle származik akkor.
2019. jan. 9. 22:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor mire vagy kíváncsi?

Az összes magyarországi személypályaudvarra?

2019. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig azt hittem, hogy többet tervezett ő, de igazából az összes nagyobbra, mint pl a felsorolásban lévők. És mint mondtam a "klasszikusok" tehát pl a deberceni, nyíregyi kiesik.
2019. jan. 9. 22:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek veled kérdező, én nem értem, hogy igazából mit akarsz.


de megkönnyítem a dolgod, szolgáld ki magad azzal, ami tetszik

[link]

2019. jan. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a vasutallomasok.hu oldalt ajánlanám, nagyon jó gyűjtemény és az általad keresett típusépületekről is jó tanulmányok, cikkek vannak ott. Arra azért felhívnám a figyelmedet, hogy a típusépületek között is komoly eltérések lehetnek az építtető vasúttársaság függvényében, hiszen sok épület még az adott vonal MÁV-kezelésbe kerülése előtt épült, az adott társaság típus tervei alapján,
2019. jan. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Klasszikus értelemben véve minden vasútállomás pályaudvar...
2019. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként Székesfehérvár felvételi épülete is Pfaff-épület volt.
2019. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár ebben nem vagyok biztos, mert ugye a fehérvári pályaudvart a Déli Vasút építtette és nem a MÁV.
2019. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!