Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17 éves vagyok, az a klassziku...

17 éves vagyok, az a klasszikus vékony alkat, el szeretnék kezdeni itthon edzeni valamit. Valami tanács, hogy mivel kellene kezdenem?

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 19:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Olvasással! Sárga kapszula könyv - Google, body.builder.hu, android marketen letölthető ingyen.
2014. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem érdemes lenne megtudnod a genetikai adottságaid először. Ha érdekel írj.
2014. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én is az olvasást javaslom. Googleba-alapismeretek.
2014. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Mi ez a genetikai adottság szar? :)


A "szentháromság": kaja, pihenés, edzés


Tehát normális, tápláló kaja, pihenőidő(nem orrba-szájba edzés) és edzés.


Hogy mivel kéne kezdened? Mindent kell csinálni, de arányosan (úgy értem a futás, kardiót is és "izomra" edzést is).

2014. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 *Glissade* ***** válasza:
Mindenre kell edzen (állóképessêg, erő- állóképessêg, izomtömeg, koordináció_ez leginkább agyban dől él és több fajta van, de ebbe most nem mennék bele, hajlékonyság).
2014. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
51%

Kemény munkával, értsd: építőipar, pakolás, földmunka sokkal erősebb leszel, mint a b*zi konditermekkel és a fehérje baromságokkal.

Nem mellesleg az impotenciával is számolhatsz majd a későbbiekben ;)

2014. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne pofázz bele olyanba, amiről fogamad sincs.
2014. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Több, mint 20 éve dolgozom építőiparban. Konditeremben egy percet se jártam. Szerintem az ott gyúró vasalthajú, mekin felnőtt hímringyókat fél kézzel lenyomnám. És ez az izom nem ereszt le...
2014. jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 *Glissade* ***** válasza:

Nem vagyok testépítő, de úgy tudom, hogy a fehérje nem okoz impotenciát;)

A testépítő étrend nem preferálja a McDonalds- ot.

Felfújt izom nem létezik;)

2014. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ki ez az idióta, aki ekkora baromságokat képes leírni? Ha nem értesz hozzá hulyegyerek, akkor ne ugass bele a testépítés témába. És ez most nem Glissnek szólt, hanem a hulye kőművesnek! Impotencia meg fehérje, eszem megáll! Ekkora barmot ritkán látni bakker!
2014. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!