Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » MÁV ajándék utalvány igénylése...

MÁV ajándék utalvány igénylése hogyan működik? Valaki csinált már ilyet?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni 5ezer forint értékben MÁV ajándék utalványt, végig olvastam a tájékoztatót, tudom hogy 1 évig jó, hogy megyeszékhelyű városokban adják ki, díszborítékban. De úgy hallottam ismerőstől hogy telefonos egyeztetés után lehet csak érte menni, ez igaz? És ha igaz, milyen számon, mert azt nem írtak a tájékoztatóhoz. Valamint ha bemegyek egy vasútállomásra érdeklődni a jegypénztáros tud erről információt adni vagy azt mondaná rossz helyen járok? Tapasztalatok? Esetleg MÁV dolgozótól? Az lenne a legjobb. Előre is köszi

2019. jan. 19. 08:41
 1/1 anonim válasza:
Én tavaly volán utalványt vettem a feleségemnek évfordulóra, de nem tetszett neki az ajándék.
2019. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!