Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A távolsági buszokon van kamera?

A távolsági buszokon van kamera?

Figyelt kérdés

Az utasok mennyire vannak bekamerázva egy távolsági buszon? (volán, nagy távolság kb 200 km)

Konkrétan az érdekelne, hogy az ülések mögött amit csinálnak az utasok, az mennyire van kamerázva? Jöttem haza ma és laptopoztam az úton, az érdekelne hogy ebből láthat-e valaki valamit? :D Ráadásul a jelszavaimat is lenézhetik így..


2019. jan. 31. 23:45
 1/8 anonim válasza:
86%

Csak a sofőri fülke.


Mellesleg a busz WI-FI-je veszélyesebb...bár fogalmam sincs, hogy kinek kéne a te jelszavad, a Fosbúkodhoz meg a Sorozatbarátra.

2019. febr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D Akkor amit az utasok csinálnak, azt nem veszik kamerára?
2019. febr. 1. 00:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amúgy sem készít az a kamera olyan hú de nagy felbontású filmet, plusz a kutya úristennek sincs ideje a volántársaságnál ilyen dögunalmas videókat visszanézni. Örülnek, ha a rohadt túlórájuk után hazakerülnek. A rendőrség nézi csak vissza, ha gyilkosság történt, vagy ha valami huligánok szétkapták az üléshuzatot. 100 millióból 1-szer, ha visszanéz valaki ilyet, különben is, ha nem volt bűneset, autómat törlődik másnapra. Láttál már ilyen bankrablási visszajátszást? Nem egy csodafelbontás az. Jó ha megállapítják, kövér volt-e a tettes vagy sovány. Egyébként a kamera az egy (esetleg kettő) ilyen búra a plafonon, legközelebb úgy fordítsd a laptopodat, hogy ne lásson rá. Ennyi.
2019. febr. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik buszon egyáltalán van kamera, ott is csak az adatvédelmi törvények betartásával kezelhetik az adataidat, ami néhány napon belüli törlést jelent, hacsak nem történt valamilyen bűncselekmény az adott járaton. De a felbontás akkor sem teszi lehetővé jelszavak ellopását - ellentétben a nyílt WiFi hálózatokkal. Továbbá én sem hinném, hogy egyáltalán random nézegetné bárki e felvételeket, erre aligha van kapacitásy
2019. febr. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Ne nyugodj meg, légy résen. Lehetőleg ne bankolj.
2019. febr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Igen, amúgy erre gondoltam én is, hogy ha van is kamera akkor biztos törlődik a felvétel egy idő után, mert nincs kapacitásuk ennyi felvételt tárolni, elég nagy tárhely kéne hozzá.

2019. febr. 1. 13:17
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy már ketten is írtátok ezt a nyílt wifit. Ezt hogy kell elképzelni, ki tudja így ellopni az adataimat? Ha használtam a busz wifijét, akkor most aggódnom kéne??
2019. febr. 1. 13:18
 8/8 anonim ***** válasza:
A nyílt wifi-k lehetnek veszélyesek, de ha a volán wifijét használtad akkor nem hinném hogy nagyon aggódni kéne.
2019. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!