Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Gyűjtőjegy érvényessége?

Gyűjtőjegy érvényessége?

Figyelt kérdés

Ha 10 db gyűjtőjegyet vásároltunk 2019.01.22 én az érvényes még mára is (2019.02.03)?

Ui:nem vagyok budapesti és nem nagyon szoktam oda utazni.És az interneten sem találtam sok információt.



2019. febr. 3. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs lejárati dátum rajta. 1 év múlva is érvényes lesz (Ha addig nem használod fel)
2019. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. febr. 3. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

5mp olt megtalálni:


A 2013-tól kezdve váltott, kinegrammal vagy biztonsági fémszállal védett, egyszeri utazásra érvényes, vonaljegy típusú jegyek (vonaljegy, helyszínen váltott vonaljegy, 10 darabos gyűjtőjegy, repülőtéri vonaljegy, átszállójegy, metrószakaszjegy, környéki helyközi vonaljegyek, hajó vonaljegyek, rév jegyek, nosztalgia vonaljegyek) az áruk változásáig, majd ezt követően még egy évig felhasználhatók.

2019. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Árváltozás után 1 évig lehet felhasználni.


2013 óta nem volt árváltozás, szóval ez nem egy gyakori dolog.

2019. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!