Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Érd alsó/felsőn már elindultak...

Érd alsó/felsőn már elindultak a liftek, most, hogy így perongalériát nyit a MÁV és a város közösen?

Figyelt kérdés

[link]


Pár hónapja már nem jártam arra, de ez a perongaléria azt jelenti, hogy az alapvető problémákat már elhárították, vagyis sikerült elindítani a 10+ éve megépült lifteket? Vagy csak a hülyéskedésre fordítanak erőforrást, ilyenkor van nagy összeborulás?


Elég cinikusnak érzem, hogy ilyen bagatell hülyeségekben olyan szépen összefog a MÁV és a város, és büszkén jelentetik meg a híreik között. De persze a liftek üzemeltetését nem sikerült senkinek bevállalnia, gondolom szokás szerint egymásra mutogatnak.


2019. febr. 9. 00:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom annyira minimális egy ilyen “galéria” megnyitásának a költsége, hogy erre azért pár hónap alatt rámozdult az illetékes ügyosztály. De még ez sem az ő ötletük volt, nekem úgy tűnik :)


A közlemény tanulságos fordulatokat tartalmaz, én jókat mosolyogtam rajta.

2019. febr. 9. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!