Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 3 eve megbuntettek vonaton,...

3 eve megbuntettek vonaton, csak a kulfoldi lakcimet adtam meg, be tudjak hajtani?

Figyelt kérdés

3 eve megbuntettek vonaton belfoldi jeggyel nemzetkozi forgalomban vettem reszt.

Akkor viszont pont egy ures lakcimkartyam volt es nem voltak nalam az irataim igy anyja neve es a bemondott kulfoldi lakcimem meg ugye a nevem szerepelt a papiron.


Lehet ebbol meg valami ? Hol tudok utanajarni ennek anelkul hogy a nyakamba varrjak az egeszet kamatostul?


Azota sem kaptam semmit rola egyebkent se itthon, se kulfoldon.


2019. febr. 23. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Ha már lebuktál, nem lett volna egyszerűbb ha gerincet növesztesz és befizeted a büntetést? De tényleg.


Egyébként ha nem találtak meg azóta, akkor nyilván nem is fognak sajnos

2019. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig nem buktam le itt a lenyeg. Hogy azota sem volt semmi akkor 3 ev utan csak nem allnak neki megkeresni ?
2019. febr. 23. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

"akkor 3 ev utan csak nem allnak neki megkeresni ?"


De. Főleg mostanában álltak neki behajtani a régi büntiket.

2019. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dörmögő ***** válasza:
61%

Remélem be.

Igénybe vettél egy szolgáltatást, amiért mások dolgoztak. Gondolkozz ezen.

2019. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Nyugi abból már nem elsz semmi.
2019. febr. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Bármikor lehet belőle valami. Nekik az csak jó üzletb hogy minél tovább húzzák, annál tovább kamatozik az összeg. Aztán mielőtt elévülne, eladják valami behajtócégnek, akik falból küldenek egy felszólítást aztán ketyeg tovább. Aztán amikor már több százezerre nőtt, akkor bevasalják...
2019. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!