Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy derítik ki így a bliccelő...

Hogy derítik ki így a bliccelő lakcímét, ha nem adott lakcímkártyát és esetleg nem fizeti be a csekket?

Figyelt kérdés

Ma Debrecenben a 2-es villamoson egy helyes 18 év körüli csajt megbüntettek.

Az ellenőrök hárman voltak és az egyik ellenőr,olyan középkorú férfi ellenőrzött a szerelvény hátsó részén ahol én is és velem keresztben a csaj is űlt. Nekem volt bérletem,de a csaj azt mondta,hogy nincs sem jegye,sem bérlete. Erre az ellenőr: -akkor az 3 ezer ft lesz helyszínen vagy 8 ezer 30 napon belűl. A csaj azt mondta,hogy nincs nála pénz,az ellenőr pedig mondta,hogy személyit és lakcímkártyát kér. Modta a csaj azok sincsennek itt,erre az ellenőr megfenyegette szegényt,hogy akkor a vezető addig nem nyitja ki az ajtót és rendőrt hív akinek a parancsára muszály lesz bediktálnia a valós adatokat. Ez így működik,mondta a csajnak és ennek hatására csak előkerűlt a személyi,amit odaadott és az ellenőr azt mondta,hogy felírja ,de a lakcímkártyát is kérte volna az ellenőr,viszont a csaj azt mondta,hogy az tényleg nincs itt,ekkor az ellenőr megelégedett a személyivel. A csaj mondta,hogy a lakcímét mondja az igazat de az ellenőr azt mondta,hogy ha mondja mondja,ha nem nem,neki elég a személyi is ez esetben. Aztán felírta,csekket adott neki és elment.


Én mindent hallottam.

Sajnálom a csajt,mert nagyon szép volt,igazán elengedhette volna neki az elló a büntetést most az egyszer. És Magyar csaj volt nem "c" .


Viszont a másik oldalam a dkv-t is sajnálja,mert nagyon korszerű légkondis flottákkal állnak az utasok rendelkezésére és akkor,hogy fogják fenttartani a járműveket,ha valaki bliccel és kárt okoz a cégnek.


Na mindegy.


Az a kérdésem,hogy ha a csaj csak személyit adott és 30 napon belűl nem fizeti meg a pótdíjjat,hogy találják meg,mert a személyin nincs rajta,hogy hol lakik?



2016. dec. 25. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jogos igény érvényesítése okán a BM központi lakcímnyilvántartásához bárki fordulhat. :)
2016. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sehogy. Ha nincs rá szükség, miért kérte először?
2016. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy a személyi szám alapján minden hozzá kapcsolt infót vissza tudnak nézni és megy a csekk.


Bliccelt, büntetést kap. Ennyi. Nem kell itt a szépségén meg a származásán lovagolni fél oldalon keresztül.

2016. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnálom a csajt,mert nagyon szép volt,igazán elengedhette volna neki az elló a büntetést most az egyszer."

Ja, a csúnyák meg fizessenek csak, mi?

Bliccelt, hazudott és ezek után még sajnálni kéne, azért mert szép?

Egyes nők éppen az ilyen gondolkodásmód miatt gondolják, hogy bármit megtehetnek és használják ki az ilyen gondolkodásmódú férfiakat.

2016. dec. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező? Tőled már loptak? Ha megtörténne, akkor mennyire befolyásolna a tolvaj külseje?
2016. dec. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végülis igazatok van.
2016. dec. 26. 16:09
 7/7 Feketeruhasember ***** válasza:
Én egy ellenőr vagyok. A szépeket egyébként tényleg hajlamosak vagyunk elengedni:) Telefonszámért cserébe. Volt már ilyen kollégával.
2017. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!