Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Kistarcsa/kórházi hévmegálló...

A Kistarcsa/kórházi hévmegállóból el lehet jutni az Auchanig, meg vissza az aluljáró használata nélkül? Vagy a kórházhoz és vissza a megállóba? Vagy a legközelebbi buszmegállóhoz?

Figyelt kérdés

Tehát ezek érdekelnének, és még hogy hol van a legközelebbi buszmegálló. (Ez nem feltételnül szükséges, talán egy megállót mennék a 92-vel, vagy a 92A-val.)


>Kórház Hévmegállótól - Auchanig - és vissza a hévmegállóba

>Kórház Hévmegállótól - Kórházig - és vissza hévmegállóba másik irányhoz

>Meg esetleg még hogy merre vannak ott buszmegállók, hol lehet felszállni a 92-es buszra; de ez már nem feltétlenül szükséges.


>>És tehát, hogy el lehet-e jutni az aluljáró használata nélkül egyik helyről a másikra; a hévmegállóból el, és vissza. Tehát aluljáró használata nélkül.


Előre is köszönöm.



2019. febr. 25. 10:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Gödöllő irányából jönnék, és még ugyanúgy vissza is.

Vagy esetleg nem tudom, hogy a sima kistarcsai megállótól mennyire lenne messze az Auchan, vagy föl lehet-e valahol a sima Kistarcsa-megállónál is az Auchan/ a másik oldal, a Kórház felét tartva szállni.

2019. febr. 25. 10:37
 2/15 A kérdező kommentje:
*felé tartva:)
2019. febr. 25. 10:38
 3/15 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg megy-e mondjuk közvetlen busz Gödöllőről az Auchan-hoz.
2019. febr. 25. 10:38
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Van “vadátjáró”, ahol nem kell aluljárót használni, de ha mondjuk mozgásszervi problémák állnak a háttérben, akkor pont a lehető legrosszabb ötlet lenne illegálisan átbukdácsolni a síneken.


A szabályos alternatíva túlutazni Cinkotáig (Ilonatelepen komolyabb rámpák vannak), majd leszállni Kistarcsa kórháznál. Vagy Cinkotától a 92-es busszal utazni az Auchanig.


Visszafelé nem kell átkelni a vágányokon, ezért nem kell trúkközni.

2019. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ment a zöld!:)
2019. febr. 25. 12:01
 6/15 A kérdező kommentje:

Egyébként itt valami furcsaság van; most akkor az Auchan-parkoló környékén áll meg? :)

[link]

Vagy megáll az Auchannál is, meg a kórháznál is?

És az Auchannál pl a Hév-megállóhoz közel? Azt jelenti a Kistarcsa Kórház H?:) Szal H mint hévállomás, ugye?:)

2019. febr. 25. 12:08
 7/15 A kérdező kommentje:

Mer itt meg úgy tűnik, megáll mind a kettőnél:)

[link]

De a BKK-nál a menetrendeknél Kistarcsa H van:) És akkor az úgy ott az autópálya szélén parkol le, vagy merre vajon?:)

2019. febr. 25. 12:09
 8/15 A kérdező kommentje:
Megvan már, hogy hol áll meg:) Akkor ezek szerint megáll mind a kettőnél:) Mármint a Google-térkép szerint. :) Úgy csináltam, hogy beírtam 92-es busz ; rámentem, hogy térkép, rámentem, hogy műhold:)
2019. febr. 25. 12:14
 9/15 A kérdező kommentje:
A Google map-es térképen, ha fölé viszem az egeret, nem írj aki az útvonaltervezéskor;meg ha simán csak rákeresek se; hogy 92-es busz:O 174,175,meg H9-et ír:S
2019. febr. 25. 12:28
 10/15 A kérdező kommentje:
*Márhogy Cinkotánál ott azt nem jelzi ki.
2019. febr. 25. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!