Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan lehet eljutni Győrbe a...

Hogyan lehet eljutni Győrbe a vasútállomástól az ETO parkba (cyberjump)?

Figyelt kérdés
Légyszives írjátok le részletesen hogy hogyan jutok el a vasúttól az ETO parkig busszal. Nem ismerek ott semmit. Illetve azt is, hogy leszállok a vonatról és utána merre menjek, hol lehet felszállni a buszra és melyikre, és hogy hol tudok leszállni. Meg azt is hogy hol lehet megnézni hogy mikor indul a busz. Előre is köszönöm a segítséget.

2019. máj. 12. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Taxi és meg van oldva.
2019. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Busszal szeretnék menni. Taxira nem fogok annyit költeni.
2019. máj. 12. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem, igazából arról van szó. hogy Te is ott ülsz a net előtt, Googlet feltalálták, beütöd, hogy "Győr tömegközlekedés" már köpi is a találatokat. Nem is kell messzire menned, a legelsőnél megkapod amire vágysz.

Ha térképes tervezőre vágysz, rákattintasz az interaktív térképre és ot már tudsz is tervezni. A térképen gyanítom kiigazodsz.


Ez egy kérdezgetős oldal, ahol mi meg válaszolgatunk is szívesen, de általában nem kedvelik a válaszolók azt a kérdést, ahol a kérdező csak odáig jut el, hogy kiírja a kérdést, mindent IS csináljanak meg helyette a válaszolók. Írjuk le még azt is, hogy jobbra fordulj és menj 124 lépést a megállóig.

Értem mi a baj?

Ezért bátorkodtam mondani, hogy ha mindezt megválaszoljuk, akár el is mehetünk helyetted az eseményre :o)


Na próbáld ki amit írtam, és szólj, ha elakadsz valahol.

2019. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam hogy mindent mondjatok el, csak hogy hányas szamu busszal jutok el es hol kell fel illetve leszállnom. Kerestem a neten, de majdnem mindenhol mást irtak, ahol irtak a busz szamat , az meg nem irta azt az utcat ahova megyek, szoval ezért kérdeztem meg. Amig ezt leirtad, siman leirhattad volna amit kérdeztem. De hát akkor ne segits, köszi.....
2019. máj. 12. 20:03
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Megnézted már amit írtam, vagy csak szerencsétlenkedsz? :)
2019. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Gyárvárosban szállj le és menj gyalog, akkor még buszjegyre sem kell költeni
2019. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

20:16os kommentelö !!

Tehát a vonatról Gyarvárosban szálljak le? És azt megtudod mondani hogy kb mennyi az út onnan gyalog ?

2019. máj. 12. 20:32
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Győr-Gyárváros vasútállomástol kb 20 perc séta az Ipar utcán.


Győr vasútállomástol pedig a 8 8B 14 14B 15 15A 30Y 41 42 buszok közlekednek az ETO park térsége felé.

2019. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!