Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A m3 mas metrotol hogyan...

A m3 mas metrotol hogyan lehet eljutni a nyugiti pályaudvarra ahonnan a vonatok indulnak?

Figyelt kérdés
Kérlek nagyon fontos lenne valaki magyarazza es hogy az aluljaron hol kell felmenni es ott merre kell menni..

2019. jún. 8. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel több kijárata van a metróállomásnak, ezért egyszerűbb, ha áttanulmányozod a térképet:

[link]

2019. jún. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Két kijárat van, az egyiknél 3 mozgólépcső van, a másiknál 4. Neked az kell, ahol 3 van. Amikor felértél, jobbra fordulsz, elmész a Westend bejárata mellett, onnantól már a Nyugati alatt vagy, és több helyen fel tudsz menni.
2019. jún. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De én az ilyen kérdéseket amúgy sosem értem. Agglomerációban lakom, 14 éves koromban már volt hogy Budapest számomra ismeretlen részén kellett tájékozódnom. Telefon, google maps.

Külföldön is tanultam, ott is boldogultam nagyvárosban, kisvárosban egyaránt.

21/F

2019. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3: 15-16 éves koromban már én is bármerre eligazodtam Budapesten (ahol mi laktunk, Budapesttől 40 km-re, akkor még nem is számított agglomerációnak), és akkor még nem volt mobiltelefon (buta sem, nehogy okos), sem Google Maps.

45/F

2019. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!