Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Előfordulhat olyan hogy az...

Előfordulhat olyan hogy az éjszakai buszon- a busz utolsó járatán elalszunk, nem veszi észre a sofőr se, és bevisz minket a garázsba véletlenül?

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Hát ebben az a baj, hogy az utolsó megállóban a sofőrnek végig kell vizsgálnia az utasteret..


amúgy előfordulhat...bár látja, hogy alszanak az ügyfelek...

2019. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Végig kell járnia a buszt a sofőrnek is és a garázs bejáratánál is átvizsgálják még egyszer. Off: hány éjszakán fagyoskodtam így félórákat a Dél-pesti garázsnál vagy Pestszentimrén megboldogult diákkoromban egy-egy görbe este lezárásaként :)
2019. jún. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Előfordulhat.
2019. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer Salgótarjánban majdnem a garázsban kötöttem ki, mert elbambultam és majdnem elfelejtettem leszállni a végállomásnál. Egyedül voltam a buszon közvetlen a sofőr mögötti ülésen valamelyik Ikarus 4xx alacsonypadlóson, a sofőr a visszapillantón nem látott. Ha nem szólok, hogy fent maradtam, akkor a garázsban kötök ki :) Utólag bánom, hogy nem éltem a lehetőséggel, lehetett volna egy garázslátogatásom, ha csendben ülök, míg be nem megy a garázsba és ott elnézést kérve leszállok :D
2019. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Hivatalosan át kéne nézni mielőtt begurulunk a garázsba, de egyébként előfordult már nem egyszer, hogy valaki behozott 1-1 utast a telepre.
2019. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
79%

Át kell néznie; ha ezt elmulasztja vagy, ahogy az egyik írta, a visszapillantóból nem veszi észre, előfordulhat.


Elvégre lehet, aki elaludt, nem elbóbiskolt, hanem rosszul lett, azonnal kórhába kell szállítatni. (Volt egy incidens, ahol a villamoson halott utazott; a sofőr végigsétált a végállomáson, de a végállomás olyan, hogy szállnak is fel az utasok, nem volt szembetűnő, hogy valaki "elaludt". Ott mondta a neje, hogy talán élne a férje, ha észreveszi a végállomáson a sofőr.)


Ha meg pl észreveszi és nem tudja felébreszteni, akkor segítséget kérni.


Ez nem busz volt, de egy téli napon a házunk előtt egy padon aludt el egy nő és nem tudtuk felébreszteni. Félve, hogy halálrafagy, meg aggódva, hogy így be van kómálva, kihívtuk rá a mentőket. Jöttek, megpróbálták felébreszteni, aztán elvitték kórházba.


Szóval gondolom, valami ilyesmi lenne ott is; ha nem tudná felébreszteni.


De olyan semmikép sem eshet meg, hogy az ellenőrzésnél észreveszi és azt mondja, hogy jó, akkor alszik egy jót a garázsban.


Bármi baja lenne, a sofőrt vennék elő.

2019. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Metrón nagyobb móka lehet :-)
2019. jún. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy lány ismerősöm mesélte, hogy még gimis korában, hazafele jövet egy buliból fennmaradt a 908-ason. Elaludt, és a sofőr ébresztette fel a Cinkotai garázsnál. Gazdagréten lakik amúgy. Apja ment érte végül.
2019. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!