Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miert ír ki a MÁV menetrend,...

Miert ír ki a MÁV menetrend, majdnem minden időpontra 2 vonatot? Mibol tudom meg, hogy melyikre vettem a jegyet, ha egy idopontban indulnak?

Figyelt kérdés
Hamarosan vonattal fogok utazni,de eddig még nem nagyon utaztam vonattal,neztem a menetrendet, 2 vonat van írva ugyanarra az időpontra, miből tudom meg, hogy melyikre szol a jegyem? Meg a nevük is ugyanaz, mert ramentem mind a 2ore.. légyszi segítsetek, nem akarok rosaz vonatra felszállni...

2019. jún. 25. 01:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanarról az 1 vonatról van szó, csak bizonyos vonatok esetében választhatsz, hogy szeretnél-e garantált ülőhelyet egy elvileg lègkondicionált kocsiban vagy jó neked olcsóbban a légkondi nélküli kocsi is, ahol zsúfoltság esetén nem biztos, hogy lesz ülőhelyed. És ezt a két opciót jeleníti meg két külön sorban a rendszer, azonos időadatokkal.
2019. jún. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Összekapcsoltan közlekednek Intercity kocsik, ahová kell helyjegyet váltani, illetve olyan, ahová csak pótjegy is elég. Utóbbi esetben nincs fix helyed, oda ülsz, ahol van hely.
2019. jún. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2019. júl. 26. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!