Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Helyben is meg lehet venni a...

Helyben is meg lehet venni a vonatjegyet, vagy muszáj online?

Figyelt kérdés
Mennyivel lenne drágább így az ár?

2019. jún. 28. 17:01
 1/10 anonim válasza:
9%
ugyan az a ara
2019. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Helyben a vonaton általában nem. A nagyobb állomásokon viszont van pénztár, bár nem éjjel-nappal.
2019. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

2019-ben, miközben mindenki nyomkodüós telefonnal rohangál és amúgy a gyakorikérdéseken kérdezi meg azt, amit a szakiskolai magyartanárától kellett volna, igen. kijelenthetjük hogy Gáz, ha csak videójátékra és buta kérdések feltevésére használod a telefonod. Közben meg sorba állnál, és nem érted, hogy olcsóbb is haonlineveszed a jegyed.

Ha megmondom hány százalékot spórolsz a neten, azt képes leszel értelmezni???

2019. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Például a Nyugati pályaudvaron?

Köszönöm, első kettő. A hármasnak is, és ha már ilyen ész vagy, engedd, hogy megmagyarázzam. Tekintve, hogy 15 évesen csak az infó órákon találkoztam internettel (szigorú szülők stb.; nem is bánom, rögtön, mihelyt regisztráltam a közösségikre, semmi másra nem szántam időt), nekem sokkal kényelmesebb fél órával hamarabb az állomásra érnem, ha már alapból görcsölök mindenfajta utazásról, és ott megvennem a jegyet, mint egy órát elvesződni online jegyvásárlással. :)

2019. jún. 28. 18:40
 5/10 A kérdező kommentje:
*utazástól, elnézést. :D
2019. jún. 28. 18:42
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Tényleg nincsenek érveim, ha azt mondod, digitális és funkcionális analfabéta vagy. Meg kell hajolnom az ostobaság nagysága előtt.
2019. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Helyben?

Pénztárnál: 100%

Automatánál: 95%

Online: 90% (néhány vonatnál 80%)

Vonaton, ha a kiindulási állomáson nincs pénztár vagy automata: 100%

Vonaton, ha a kiindulási állomáson van pénztár vagy automata: 100% + 2600 forint pótdíj

2019. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A Nyugatiban van pénztár és automata is. Az automatánál 5% kedvezmény jár. (Az egyéb kedvezményen felül, pl. 50%-os diákkedvezmény)


A vonaton a kalauztól csak akkor vehetsz jegyet, ha az állomáson nincs (működő) automata vagy (működő) jegypénztár.

2019. jún. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Vonatinfót tessék elkezdeni használni, nem elég, hogy kényelmesebb, még 10 (sőt akár 20) százalékkal is olcsóbb. Sose értettem a hisztizőket akik a jegypénztár előtti sor vagy a rossza automata miatt verik ki a balhét😂 de csak vegyek a dragabb jegyet
2019. jún. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem mindenki rendelkezik önkontrollal.^^
2019. júl. 1. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!