Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan járnak a metrók az Örs...

Hogyan járnak a metrók az Örs vezér tértől?

Figyelt kérdés
Pontosabban azt szeretném megtudni, hogy éjfél után mikor megy az első metró.
2019. júl. 3. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szombaton, vasárnap és ünnepnapokon 0:07, más napokon 4:27 órakor. (Ha a reggeli első indulásra voltál kiváncsi, az egységesen 4:27.)
2019. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lépésben
2019. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

És akkor most vagy elhiszed, amit névtelen válaszolók írnak neked, vagy ha okosabb vagy, akkor megnézed magadnak a BKK hivatalos weboldalán:

[link]

[link]

2019. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk a névtelen válaszolók egyike 82%-os értékeléssel rendelkezik, ami azért elég jó referencia. Nyugi, én tuti nem båszok át senkit!
2019. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: Ja, ne értsd félre, gondoltam, hogy nem akarsz átverni senkit. Csak nehezen hiszem el, hogy egyszerűbb kiírni egy kérdést ide, majd megvárni mire válaszol valaki, kiszűrni a troll válaszokat és még ekkor sem biztos, hogy jó a válasz, mert lehet, hogy elnézett valamit a válaszoló vagy elavult az infó vagy csak simán elírta.


Szerintem jóval egyszerűbb, gyorsabb és biztosabb megoldás berni a Google keresőbe, hogy "M2 menetrend", ahol gyakorlatilag az első két találat a bkk hivatalos oldala, ami nyilván naprakészebb és hitelesebb, mint egy névtelen gyk felhasználó válasza.


Egyébként meg a 82% sem jelent semmit... Megválaszolok pár triviális kérdést, amit fél perc kigúglizni (mint pl. ez), felpontoznak és meg is van. Esetleg ha szükséges, akkor kamuprofilokkal felpontozom magam.

2019. júl. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!