Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten az M3as helyett...

Budapesten az M3as helyett metropótló buszok járnak még?

Figyelt kérdés

A BKK honlapján úgy olvastam, de inkább rákérdezek itt is a biztonság kedvéért:D

Hétvégi utazásról lenne szó, ilyenkor melyik megállókat érint?


2019. máj. 9. 08:05
 1/7 A kérdező kommentje:

Azzal kezdtem hogy a BKK honlapján úgy olvastam. De mivel nem egyszer rossz információba botlottam a net csodás világában, gondoltam nem zaklatom fel senki lelki világát azzal, ha felteszem ezt a kérdést. Tudtommal erre van ez az oldal...

De úgy látom itt sem lehet már semmi jó indulatra számítani.

2019. máj. 9. 08:21
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

De, természetesen lehet itt jóindulatára szàmítani, csak nem az olyan parasztoktól, mint az 1-es. Ő az, akit szembesítünk a saját faragatlanságával, aztán sértődött óvodásként még jól le is pontoz majd, mert ő ilyen kemèny gyerek.


Szóval egy kérdések feltevésére szolgáló oldalon nyugodtan tegyél fel kérdéseket, kérdező.


A kérdésre válaszolva: hétvégén teljes üzemidőben a Lehel tér és Újpest-központ között közlekedik a metró, a fennmaradó szakaszon buszos pótlás van, a Ferenciek tere helyett az Astorián állnak meg az M3 jelzésű buszok.

2019. máj. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ:)
2019. máj. 9. 10:33
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
De ugye megmondtam, hogy le fog pontozni? Hihetetlen, milyen gáz emberek tévednek ide néha!
2019. máj. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos itt a pontozást arra használják, hogy kifejezzék a másik felé szimpatikus-e vagy sem, illetve ha nem egyeznek a vélemények, akkor lepontozzák a másikat. Holott arra van hogy a válasz hasznosságát értékeljük
2019. máj. 9. 13:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem sokkal nagyobb gáz, mint azon hisztizni, hogy valaki lepontozott téged. Nagyobb problémád sose legyen az életedben, mint hogy valaki lepontoz a Gy.k.-n. 😃
2019. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És mondd már meg ki hisztizett most?:D azért nehogymár tényleg semmit ne lehessen kérdezni vagy megjegyezni anélkül, hogy valaki megszóljon érte
2019. máj. 10. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!