Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Érden, ahol tegnap lement egy...

Érden, ahol tegnap lement egy mozdony, ott miféle hídlábat építenek?

Figyelt kérdés
Menne egy harmadik vágány is Érd Nagyállomástól Érd felső felé?

2019. júl. 9. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érd alsóval akarják összekötni, hogy mindkét ágról elérhető legyen a nagyállomás.
2019. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre is, de elvetettem, mert a légifelvételt nézve kicsit necces. Fognak ehhez magánházat szanálni? A 30-as vonal felett hídon át, és északról lelejtve kötnék bele? Úgy kicsit több a hely...
2019. júl. 10. 00:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Kellett hozzá bontani, de közvetlenül Érd állomásból a 30a bal vágányába köt be az új vágány, bújtatás nélkül.
2019. júl. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Na majd egyszer megnézem, ha meglesz... Nem vagyok arrafele ismerős. Bár így haladnának a dolgok a vasútvonalak másik 98%-ában is. Mit mondjak, én életem se lesz még ettől megoldva.


Ha mindenhonnan mindenhova lehet majd menni, akkor csak megoldják, hogy valamelyik két vágányon tisztességes sűrűségű elővárosi forgalom lehessen, a másik kettőn meg rohangászhassanak a hasonló tempójú gyorsvonatok. Jól gondolom, hogy erre megy ki a játék? Közös vágányon vegyítve a két eltérő műfajt nem sokat lehet kihozni, ezt sokfelé tapasztaljuk.


Szerintem egy Érd-Budafok jellegű tömb már bőven megérdemelne, és elbírna 10 percenként járó vonatokat is. Hiába van most is rohadt sok vonat, az egyik ezen megy, a másik azon, ez itt nem áll meg, az ott nem, ez erre a pályaudvarra megy, az arra... magyarán hiába mászott ki az ember valamelyik állomásra, gyakorlatban vonatja jó, ha egy óra múlva lesz... amit ne nevezzünk már az agglomerációs közlekedés megoldásának.


Na most az az ív vagy nagyon éles lesz, vagy leszanálják/ták azokat az újabb házakat is.


Mozdony mért futott ki, azt tudja vki, vagy államtitok?

2019. júl. 10. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!