Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinus GTK gólyatábor...

Corvinus GTK gólyatábor milyen szokott lenni?

Figyelt kérdés

Megéri? Néztem a többi tábort amik 21-22 ezer Ft körül mozognak. Ez majdnem 30000Ft és 3 éjszaka.

Egyrészt nem vagyok nagyon eleresztve, ki tudom fizetni, ha arról van szó, de kiváncsi vagyok, hogy tényleg jó szokott-e lenni?

Amúgy nem is iszok, a sört, bort utálom. Nem is szeretnék lefeküdni senkivel az egyetemi életem első 3napjában. A túrázásért sem vagyok oda. Ja és introvertált vagyok és elég nehezen ismerkedek.

Az egyetlen ami jelenleg mellette szól, az az, hogy hátha megismerkedek pár emberrel és könnyebb lesz az évkezdés. Amúgy senkit nem ismerek, akiket idén vettek fel vagy már odajárnak.

Szóval help:

- megéri?

- ti elmennétek a helyembe?


2019. júl. 26. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sziaa

Szerintem mindenképp megéri elmenni, főleg akkor ha nehezen barátkozol, mert ott biztos nem leszel egyedül. Nem az ivasról szól, ha nem akarsz nem iszol ennyi. Túrázásra ne szamits ilyesmi programok nem lesznek. Szerintem ha teheted mindenekepp menj el mert nagyban megkönnyíti az iskolakezdést plusz következő 3 és fél éved

2019. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hű köszi a választ! Megy a zöld.
2019. júl. 30. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!