Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Széchenyi István Egyetemen...

Széchenyi István Egyetemen elsőévesként melyik kollégiumot érdemes választani?

Figyelt kérdés

Szeptembertől ezen az egyetemen fogok tanulni, de az ország másik részében lakom, ezért koliba kell költöznöm. (albérlet nagyon drága)

Januárban voltam nyílt napon, de a kollégiumokat nem sikerült megnézni.


Aki ott lakik vagy lakott, tudna véleményt, pár információt mondani? Főleg a Belső és a Külső koliról.

Elsősként én a külsőbe mennék legszívesebben, mert még az egyetem honlapján is azt írják, hogy a nyugalom szigete, a tanulás miatt pedig ez egy nagyon fontos szempont, hozzá is kell szoknom az egyetemi oktatáshoz. Boltok is közelebb vannak hozzá. De mielőtt döntök szeretném az ottaniak véleményét kikérni.


Előre is köszönöm!



#Győr-egyetem-kollégium-Külső-Belső-kollégista-szállás
2019. júl. 29. 09:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Melyik szakon fogsz tanulni? :)
2019. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!