Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » (közèpszintű) Informatika...

Nikii2019 kérdése:

(közèpszintű) Informatika érettségivel és emelt német érettségivel hol tudnék elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

11-es lány vagyok és hát januárba kell leadni hogy, a gimi után hova mész tovább tanulni (egyetem/főiskola) vagy szakmát tanulni.

És hát nagyon tanácstalan vagyok, kéne egy kis segítség.

Nem tudom mihez kezdjek.

Remélem tudtok nekem segíteni.

Értelmes válaszokat szeretnék.

(Már próbáltam az oktatási hivatal oldalán, hogy milyen szakma illik hozzám, de nem voltam megelégedve.)



#német #17/L #Középszint infó #Mihez kezdjek ezekkel? #Hol lehet elhelyezkedni? #Egyetem/főiskola/szakmát tanuljak?
2019. jún. 2. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Mit dobott ki az oktatási hivatal, mi illik hozzad?


Csak a németet és az infót szereted, ezért volt lényeges, hogy ebből van jelenleg erettsegid? Most ez me, bántásból, komolyan kérdezem

2019. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!