Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi gólyatábor vagy...

Egyetemi gólyatábor vagy fesztivál?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az embernek csak egyszer van egyetemi gólyatábora, de egész évben életem első fesztiváljára készültem (ezért is dolgoztam), most viszont teljes bizonytalanságban vagyok, hogy melyikkel járok jobban, melyikkel veszítek nagyobbat, ha kihagyom. Szerintetek? Ti mit választanátok?

2019. júl. 30. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Egyikkel se veszítesz semmit. Minkettőn csak vedlenek mint a disznók. Ha a fesztiválon esetleg van olyan előadó akit szeretsz, annak a kihagyásával veszítesz. A zenét józanon is lehet élvezni.
2019. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Igazából ezek akkor jók, ha ismerkedni, csajozni, pasizni szeretnél. A suli szempontjából nincs jelentősége, hogy mész-e.
2019. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nemcsak egyszer van egyetemi gólyatábor az életben. :D Két szakra is jártam, de csak az elsőn voltam gólyatáborban, pedig mehettem volna. Na de én nem bántam meg, hogy elmentem. Azért nem volt kihagyhatatlan, de a 3 nap alatt jól éreztem magam.
2019. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak jót tudok mondani a gólyatáboról (Semmelweis Gyógyszerész ) Nagyon sok hasznos információhoz jutottam ill.kapcsolatokhoz a csoporttársaimmal!!! Én a gólyatábort választanám !
2019. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont megragadtad a lényeget. Gólyatábor egyetlen egy van az életedben. (Azesetben, ha esetleg mégegy szakra mennél, akkor lehet mégegy)

3 éve az első szakomon nem vettem részt a gólyatáborban. Most az új szakon viszont jelen állás szerint ott leszek a gólyatáborban. Egyszerűen az előző után is megbántam, hogy nem mentem. Nem akarom még1x elkövetni ezt a hibát. Nem akarom azt, hogy az életemben bármikor látok majd egy filmet, ami egyetemről szól, gólyatáborról, buliról stb. akkor az az érzés legyen bennem, hogy volt lehetőségem, én pedig soha nem éltem vele.


Egy fesztiválra akár 35 éves korodig is nyugodtan elmehetsz, még akkor sem leszel túl idős hozzá.

2019. aug. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nalam is egybeesik a golyatabor es a fesztival, viszont semmi penzert nem hagynam ki a fesztivalt.

Iszogatni/ismerkedni golyataboron kivul is siman lehet, viszont olyan eloadok lesznek a fesztivalon, akiket ha kihagynek, szerintem orokke bannam.

2019. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!