Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz ismerősöket...

Mennyire nehéz ismerősöket szerezni egyetemi gólyatáborban?

Figyelt kérdés

Egyedül utazok el a gólyatáborba, mivel más ismerősöm nem jelentkezett erre a szakra.

Ezen az egyetemen már elvégeztem egy szakot, viszont az előző gólyatáborban nem voltam, és 21 évesen még nem érzem magam túl idősnek hozzá.


Egyedül emiatt van bennem egy kis félsz, hogy sokan vannak-e még így mint én, hogy egyedül vág neki az "ismeretlennek"?

És hogy mennyire lesz nehéz ott találni embereket, akikkel el tudok lenni ebben a pár napban.


Alapjában véve társasági ember vagyok, az ivással sincs bajom.


Hála az égnek a külsőmmel sincs baj, emiatt viszont általában nagyképűnek és flegmának hisznek azok, akik még nem beszéltek velem egy szót sem.

Ez a másik, ami miatt van bennem egy kis félsz.


Szerintetek van okom aggódni, vagy mindenki úgyis szokott találni legalább egy embert akivel el tud lenni és nincs egyedül a gólyatávori napokban?


21/F


2019. aug. 1. 01:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott a legkönnyebb, elvégre ez a célja.
2019. aug. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nem te leszel, aki egyedül jön. Lesz egy csomó játék ismerkedés céljából.

Nálunk a gólyatáboros eseménynél kérdezgették, hogy jön-e vki ebből vagy abból az irányból. Szóval akár már az utazáskor elkezdheted az ismerkedést.

Én zárkózottabb vagyok, nem is nagyon iszom, mégis lettek barátaim, sőt egy srác egyáltalán nem ivott, mégis lett társasága, szóval ne aggódj. :)

2019. aug. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. aug. 1. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem most ugyanez a problémám, mint neked, én is egyedül fogok menni :) melyik gólyatáborba mész?

2019. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
NKE-s gólyatáborba készülök, kedves utolsó :)
2019. aug. 1. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!