Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munka mellett hogy oldjatok...

Munka mellett hogy oldjatok meg a tanulast? Mire jut idotok?

Figyelt kérdés
Peldaul aki 30 oraban vagy teljes munjaidoben dolgozik kevelezon vagy nappalin tanul mellette, magat az anyagot kikor tudja megtanulni, 8 ora munka utan van aki kepes ra?

2019. aug. 1. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt nehéz tud lenni néha. Főleg akkor, ha az ember már külön háztartást vezet, legalábbis nekem ehhez képest kánaán volt, amíg még a szüleimnél laktam. De tudod, a muszáj nagy úr. Szinte mindig lehet elvenni időt valamitől, ha tényleg szükséges. Kevesebbet pihen az ember, kevesebb időt tölt a párjával / családjával / barátaival, vizsgaidőszakban kevesebbet alszik. Aki baromi okos és/vagy motivált, annak ez könnyen megy, aki meg nem az, az vért pisál közben, de megcsinálja, és utána jogosan büszke magára. ;)
2019. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Én eddig OKJ-n és önszorgalomból tanultam heti 40 óra munka mellett. Szingli vagyok, a családban 1 emberrel tartom a kapcsolatot, rá azért hetente-kéthetente van időm, a hobbijaimmal abszolút nem tudok foglalkozni, a sportot kompromisszumosan oldom meg és nem alszom eleget. Barátokat igyekszem nem hanyagolni és magamnak való vagyok, deee azért így is duplaennyi programot csinálnék velük szívem szerint.


Ennyi megszorítással menni fog az esti is, bár az talán részmunkaidő mellett. Hogy miből fogok megélni?...

2019. aug. 2. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Este, munka után. És vasárnap.
2019. aug. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a munkám engedi, munkaidőben tanulok.
2019. aug. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!