Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debrecenben milyen könnyű...

Debrecenben milyen könnyű diákmunkát találni?

Figyelt kérdés
Oda vettek fel egyetemre és kíváncsi vagyok, hogy milyen a választék, van-e lehetőség viszonylag állandó munkát találni? Olyan havi 50 ezret meg lehet szerezni?

2019. aug. 2. 09:18
 1/1 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon könnyű diákmunkát találni. Én nyiregyi vagyok, így nyáron itthon lakom, és sokkal de sokkal nehezebb itt tanálni, mint Debrecenben. Kb ha akármelyik országos diákszövetkezet honlapján keresel munkát, van, ami csak Pest és környéke, de egy jó része Debrecen is. Meló diák, Shönherz, Campus Work stb, vannak kifejezetten debreceniek is. A diákbér már erősen változó dolog, a Joker diák általában minimálbért ad, de náluk meg egy napra is mehetsz dolgozni. Az, hogy 50 ezret meg lehet-e keresni nyilván attól is függ, mennyit tudsz menni dolgozni, meg hogy milyen szakon vagy. Meg lehet am.
2019. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!