Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A kèrdèsem azoknak szól...

A kèrdèsem azoknak szól akinek új èpítèsű kiadó luxus ingatlanjuk van Debrecenben 250 000 Ft körüli vagy fölötti bèrleti díjjal. Mennyire könnyű az ilyen ingatlanok kiadása ès hosszú távú bèrbe adása?

Figyelt kérdés

#Debrecen #albérlet #luxus ingatlan
2019. jan. 25. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Mi 300 000-ért adtuk ki. 2 éve ugyanaz a bérlőnk. Hamar találtunk bérlőt. Kértünk munkáltatói igazolást meg KHR igazolást. Közjegyzőnél írtunk szerződést. Semmi problémánk nincs.
2019. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ. Megkèrdezhetem, hogy egyetem közeli ingatlanotok van? Vagy belvárosi? Azèrt èrdekel, mert nekünk kèt 54 nm-es panel lakásunk van kiadva. Mindkettő egyetem közeli, külföldi bèrlőink vannak ès felmerült, hogy a kèt lakást eladva lehetne venni egy újèpítèsű alacsony rezsijű modern társasházi lakást amit ki lehetne adni több mint 200 000 ft-èrt. Csak nem tudjuk, hogy mennyire van rá igèny, mennyire tudják fizetni. Azt megkèrdezhetem mèg, hogy hány nm a lakás? Ès hány fő bèrli?
2019. jan. 25. 15:00
 3/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Hülyeség. 2 lakással, amelyet 100 ezerért adsz ki, üzleti szempontból nagyobb biztonságban vagy, mint egy lakással, amelyet 200 ezerért adsz ki.
2019. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt èn is tudom. Olyan lakást nincs szándèkomban venni, amit csak 200 ezerèrt tudok kiadni, de ezt írtam is. Elsősorban olyan új èpítèsű, luxus lakás èrdekelne melyet 300.000 ft-os bèrleti díjjal lehet kiadni. Ezèrt èrdeklődtem, hogy az ilyen lakásokat mennyire lehet kiadni ès hosszú távú bèrlőt találni, mert ebben nincs tapasztalatom.
2019. febr. 4. 07:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Az élethez szerencse (is) kell...
2021. ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!