Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ha puskáznak?

Csak engem zavar ha puskáznak?

Figyelt kérdés
Rettenetesen idegesít ha azok is ötöst kapnak, akik ki se nyitották a könyvet én pedig végig tanulom napot erre ők a semmire ötöst kapnak. Plusz ki is nevetnek, hogy bolond vagyok mert nem puskázok szerintem ez elég undorító dolog.

2019. aug. 9. 11:01
1 2
 11/16 Vodafonelive ***** válasza:
36%

Hát, még a legjobb tanulók is egyszer nekifognak a puskázásnak, csak rá kell kapni, az egyetem erre megtanított.😃

Tavaly volt olyan, hogy nem tanultam de puskával készültem, beültem hátra erre a tanár odaült mellém... természetesen ilyenkor is ugyan olyan higgadtsaggal, nyugalommal és pofátlansággal kell csinálni. Szaktársam aki mellettem ült Ő meg nem mert. Meg is jegyezte a végén, hogy Te hülye vagy. Aki nem mer, az nem nyer, plusz szabadonválasztható is volt a tantárgy.

Egyszer próbáld ki ha tudod bár aki nem szokott puskázni az sajnos sokkal könnyebben lebukik...

2019. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Erről nem is beszélve. A csábítás végig ott is lesz, egész életedben. Én 36 vagyok, soha életemben egy apró kis semmiségben sem csaltam soha. De nem sok ilyen embert fogsz találni. A legtöbb csal, hazudik. Lásd a példát, még rá is beszél, mekkora buli! Észre sem veszi, hogy közben a megítélése a béka segge alá esik vissza, és egy nulla lesz.
2019. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
A Vodafone szerint a negatív reklám is reklám, nem baj, ha már sokadszor írsz egyértelműen negatív kommentet kérdés alá? Vagy jogtalanul használod a nevet? Mindkettő nagyon vonzó válasz.
2019. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hol, és miből puskázik. Alapból becsületes jó tanuló diák voltam mindig is, puskázni nem szerettem, nem is volt rá szükségem sokáig. De amikor középiskolában a töri tanár már napra pontos dátumokat kért tíznél is többet a francia forradalomból, akkor én is leírtam a padra őket a dolgozat előtt, mert értelmetlennek láttam őket megtanulni(az is volt).

Fontos érettségi tárgyakból általában értelmetlen puskázni, mivel úgyis meg kell tanulni előbb-utóbb. Ugyan ez igaz egyetemre is, lehet puskázni egy szabválból, amire nem épül semmi, és ami nem is tartozik igazán a szakmádhoz, de egy matek, fizika, mechanika stb. alapozó tantárgyból, még ha tudsz is nem érdemes, mert később más tárgyaknál már használni is kell tudni azt a tudást.

2019. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
93%

Engem úgymond nem zavart addig amíg én is megkaptam az ötöst. Az zavart mikor mondjuk négyest kaptam, aki puskázott az meg ötöst.

De általában ha tanultam mindig megkaptam az ötöst.

Meg nekem nem hiányzik az a stressz hogy puskázzak. Meg én nem bírnám ha rá lennék szorulva és ha néz a tanár nem vehetem elő az nagyon kellemetlen akkor tuti egyes :D

2019. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Engem is nagyon zavar. Főleg hogy jól tanuló vagyok. Legjobban utálom, ha kettes tanuló puskával ötöst kap. Legszívesebben beköpném. Rühellem az ilyet.
2019. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!